چگونه بروزرسانی های سخت افزاری را غیر فعال کنیم؟

بروزرسانی ها همیشه مرتبط با خود ویندوز نیستند. برخی از این بروزرسانی ها شامل درایور هایی می شود که ویندوز برای سخت افزارهایی که روی سیستم خود دارید دانلود میکند. داشتن درایور های بروز برای سخت افزارهایی که دارید امری بسیار ضروری است، ولی بهتر است این درایور ها را به صورت دستی و از سایت تولید کننده قطعه ای که خریداری کرده اید دانلود و نصب کنید. پس با این وجود نباید به بروزرسانی خودکار درایور های سخت افزاری نیازی داشته باشید. در این مطلب تلاش داریم که ساده ترین راه برای غیر فعال کردن این بروزرسانی را به شما آموزش دهیم.

ابتدا روی Control Panel کلیک کنید و وارد آن شوید. سپس در سمت راست و بالا View by را روی Category قرار دهید. حال روی Hardware and Sound  کلیک کنید.

در پنجره ای که گشوده می شود روی Devices and Printers کلیک کنید:

حال در صفحه ای که مقابلتان قرار دارد باید بگردید و یک آیکون کامپیوتر یا یک آیکون لپ تاپ پیدا کنید. وجود هر کدام از این دو بسته به نوع سیستمی است که استفاده میکنید. برای مثال اگر لپ تاپ داشته باشید این آیکون لپ تاپ است و بالعکس. روی آن راست کلیک کنید و Device installation settings را بزنید.

سپس در این پنجره No را بزنید و Save Changes را کلیک کنید تا ازین پس دیگر آپدیت های سخت افزاری برای شما از اینترنت دانلود نشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *