مکعب بزرگترین دیتابیس قطعات کامپیوتر به فارسی است که فعالیت خود را در سال 93 آغاز کرده است. در این مجموعه ما با سالها تلاش متمرکز بر روی جمع آوری بزرگترین منبع داده در حوزه سخت افزار و کامپیوتر کوشیده ایم تا وبسایتی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم که با 17000 محصول به جرأت بزرگترین گردآوری قطعات کامپیوتری از سال 1990 میلادی تا به امروز در جهان بوده است.

آرشیو داده ها

بزرگترین دیتابیس قطعات کامپیوتر در جهان عنوانی می باشد که به سادگی به دست نیامده است و این بدین معنی است که تمامی قطعات کامپیوتری تولید شده در جهان از ابتدای شکل گیری این فناوری تا به امروز در وبسایت ما آرشیو شده تا به راحتی بتوانید نسبت به انتخاب گزینه مناسب برای خود اقدام کنید.

قیمت

تمامی محصولات موجود شده در آرشیو مکعب توسط دیگر فروشندگان معتبر بازار قیمت گذاری شده اند و مکعب هیچ گونه حق کمسیون برای خود بر روی کالاها متصور نیست. به راحتی از چندین فروشنده کالای خود را انتخاب کنید تا بتوانید از مزیت های هر فروشنده روی کالای خاص بهره ببرید. از یاد نبرید در بازار ایران برخی فروشندگان، کالاها را ارزان تر و برخی همان کالا را گرانتر می فروشند.

تخصص ما

تیم مکعب همواره جزو پیشروترین شرکت ها در حوزه سخت افزار بوده است و عمده فعالیت ما پیش از راه اندازی وبسایت تهیه سیستم های مرتبط با مدلسازی های پیشرفته، یادگیری ماشین(یادگیری عمیق)، هوش مصنوعی، شبیه سازی های پیچیده شهری یا حوزه های آنالیز تصاویر بوده و سیستم کاری ما با چیزی که در تمام این سالها در بازار سنتی(خدمات کامپیوتری/بازارهای بورس کامپیوتر) به سبب دید تجاری رایج بوده بسیار متفاوت است. ما عاشق کامپیوتر هستیم و به آن با دیدی کاملا علمی نگاه میکنیم.

اگر هم مایل هسـتید با ما همکاری کنید اطلاعات تماس خود را از طریق فرم همکاری با ما برای مکعب ارسال کنید تا در اولین فرصت همکاران ما در بخش منابع انسانی با شما تماس بگیرند.