تصاویر مفهومی عجیب از بازی جدید خدای جنگ!

همانطور که احتمالاً  مطلع هستید اخیرا نسخه جدیدی از عنوان خدای جنگ برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی شده است. سازندگان بازی چند روز پیش تصویر مفهومی جدیدی از بازی منتشر کردند که دیدن آن برای طرفداران خالی از لطف نخواهد بود. از سوی دیگر شرکت پلی استیشن بارها از عبارت “پازل های مرموز” برای این بازی استفاده کرده است که می تواند نشان دهد که واقعا منظور شرکت این می باشد که این بازی پر از پازل های مرموزی است که کاربران می توانند آنها را رمزگشایی کنند. زمانی که شرکت سونی این عکس را در اکانت توییتر خود منتشر کرد, از کاربران خواست که متون مرموز درون آن تصویر را در صورت توان  رمز گشایی کنند و چند عکس مفهومی دیگر به عنوان جایزه دریافت کنند.  پس از مدتی یکی از کاربران  این جمله را به این صورت رمزگشایی کرد “Höðr’s Wicked Bite”  و پلی استیشن عکس های مفهومی جدید این بازی را  برای او فرستاد. همان‌طور که در انتهای این خبر, تصویر های مربوط را مشاهده خواهید کرد, با دقت به جزئیات آن می‌توان موجودات زنده, زامبی ها و گروهی از موجودات یخی را مشاهده کرد. اگر بیشتر به این تصاویر دقت کنید در انتهای آنها  میتوانید پاهای غول‌آسای موجودی عظیم الجثه را ببینید.  البته شاید این موجود غول پیکر, همان  Höðr’s باشد.

 اگر اهل داستان های اساطیری نیستید باید بگویم که  Höðr’s  خدای کوری است که  برادرBaldr  و پسر Odin می باشد. با وجود همچین تصوری احتمالاً Höðr’s  به دنبال جان بخشی به تاریکی و یا  سرما می باشد. پس در این صورت خدای سرما  مفهوم دقیق تری در عبارت “Wicked Bite”   ایجاد می‌کند.

  اگر نگاه دیگری به عکس های زیر بیندازیم  متوجه دشمنی کفن‌ پوش می شویم که کریتوس, از آتروس در برابر آن محافظت می کند.  شایان ذکر است که این تصاویر فقط مفهومی بوده و این که آیا این اتفاقات در بازی روی خواهند داد یا خیر, دقیقا مشخص نیست.

منبع: Dualshockers

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *