انتشار جزئیات جدید از سیستم مبارزات Assassin’s Creed Odyssey

بازی Assassin’s Creed Origins سیستم مبارزات این سری بازی را دچار تحولات بزرگی کرد و نسخه جدید این سری یعنیAssassin’s Creed Odyssey قصد دارد این روند را ادامه دهد. به گفته سازندگان هسته اصلی مبارزات همان چیزی خواهد بود که در “ریشه ها” شاهدش بودیم، با این تفاوت که قابلیت های اضافه شده به این نسخه مبارزات بازی را پویاتر کرده و قابلیت های شخصی سازی گسترده تری را به بازیکنان ارائه خواهد داد. کمپانی یوبیسافت برای شرح این تغییرات جدید به تازگی ویدئوی منتشر کرده که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

همانطور که در این ویدئو مشاهده می کنید، نقش اول بازی یک اسپارتان است و روش مبارزه خاص خود را دارد. هدف سازندگان در ساخت “ادیسه” باز گذاشتن دست بازیکن در تمام جنبه های مختلف بازی بوده و این امر در طراحی سیستم مبازرات بازی نیز به چشم می آید.

قابلیت های جنگی کاراکتر اصلی بازی به سه شاخه مخفی کاری، مبارزه از نزدیک و مبارزه از دور تقسیم می شوند. تمامی سلاح ها و تجهیزات بازی قابلیت ارتقاء داشته و اگرچه سپر از جریان مبارزات بازی حذف شده اما بازیکنان همچنان می توانند حملات دشمن را دفع کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم مبارزات بازی می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید. بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ 13 مهر برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *