Brothers in Arms جدیدی منتشر خواهد شد!

اوایل تا اواسط دهه 2000 بود که Gearbox یک سری بازی FPS با عنوان Brothers in Arms منتشر کرد که علیرغم همه تلاش ها همیشه زیر سایه عناوین بزرگتری چون Call of Duty و Battlefeild ماند. با توجه به اینکه ادامه این سری بارها و بارها کنسل شد و فرصت انتشار دوباره ای به این عنوان داده نشد همه طرفداران تصور میکردند پرونده این سری برای همیشه بسته شده است ولی ظاهراً داستان این سری به این موضوع ختم نمی شود.

بعد از تمام سر صدایی که Call of Duty: WWII این روزها به پا کرده است رندی پیچفورد مدیر عامل اجرایی Gearbox دیروز در توییتر خود عنوان ندای وظیفه را به کپی برداری از بازی  Brothers in Arms: Hell’s Highway متهم کرد و تصویر کاور بازی و برخی اسکرین شات ها را کنار هم گذاشت تا نشان دهد که در این مورد کاملاً حق با اوست.

خارج از این حواشی یکی از کاربران توییتر از پیچفورد پرسیده بود که آیا طرفداران میتوانند منتظر یک بازی جدید از سری Brothers in Arms باشند و البته او جواب داده بود که داریم روی آن کار میکنیم! با توجه به این موضوع احتمال بسیار زیادی میرود  تا در E3 امسال از بازی جدید Gearbox رونمایی شود. نظر شما در مورد بازی جدید Brothers in Arms چیست؟

منبع: Gamezone

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *