Apple Watch ناجی جان شما !

مهم ترین قابلیت ساعت‌های هوشمند هماهنگی آن‌ها با گوشی های هوشمند است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ما نیاز های جدیدتر و پیشرفته تری نسبت به گذشته داریم ، ساعت های هوشمند باعث می شود تا راحت تر برخی از امور را انجام دهیم علاوه بر این راحتی اطلاعاتی نظیر ساعت خواب ، تعداد قدم ها ، ضربان قلب و … را بررسی می کنند.

Apple Watch  همیار ورزشی بسیار خوبی است زیرا تمام اطلاعات ورزشی شما را به صورت نوتیفیکیشن به شما نمایش می دهد و شما را به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل می کند اما جدا از تمام این قابلیت ها, این ساعت که بسیار در بین کاربران محبوب شده است, قادر است جان شمارا نیز نجات دهد.

 جمعه گذشته, آقای جیمز گرین, کشتی گیر آمریکایی در حساب توئیتر خود نوشت:

هرگز فکر نمی کردم که یک کامپیوتر مچی مسخره که 2 سال پیش خریدم  جانم را نجات دهد. ضربان قلبم بالا رفت و معلوم شد که دچار آمبولی ریه شده ام.

دقایقی بعد از این توئیت, او در توئیت دیگری از اپل تشکر کرد.

این دفعه اولی نیست که این ساعت هوشمند , جان انسانی را نجات می دهد. برای مثال, دو سال پیش , یک بازیکن فوتبال دبیرستانی, پس از دیدن ظربان قلب نامعمول خود در این ساعت, بلافاصله به بیمارستان رفت و معلوم شد که دچار عارضه ای با نام رابدومیلیز است. شاید اگر اپل واچ این هشدار را نمی داد، باعث نمیشد تا این نوجوان به بیمارستان برود و شاید او به خانه می رفت, دوش می گرفت و با خیال راحت می خوابید اما هیچ وقت بیدار نمی شد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توانید با استفاده از این ساعت ها بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. 

منبع:  BGR

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *