کمپین تبلیغاتی جدید Xbox One X

تنها چند هفته تا انتشار جهانی کنسول جدید مایکروسافت یعنی Xbox One X باقی مانده است. این کنسول که لقب قوی ترین کنسول بازی ساخته شده در تاریخ را یدک می کشد قرار است عرصه بازی های 4K را وارد مرحله ای جدید کرده و به همین مناسبت مایکروسافت کمپین تبلیغاتی جدیدی را تحت عنوان ” قدرت واقعی را احساس کن” آغاز کرده است.

این کمپین تبلیغاتی از امروز یعنی 30 مهر ماه کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده و قرار است طی پخش قسمت اول فصل جدید سریال The Walking Dead نیز تیزری تبلیغاتی با محوریت این کنسول نمایش داده شود. به گفته سران مایکروسافت آن ها قصد دارند طی این کمپین تمامی اقشار گیمر را جذب این کنسول کرده و احساسات آن ها را برانگیزند!

کنسول اکس باکس وان اکس علاوه بر اینکه قدرتمندترین کنسول ساخته شده در تاریخ است، کوچک ترین کنسول بازی تاریخ نیز می باشد. این کنسول دارای یک پخش کننده بلوری 4K، منبع تغذیه داخلی و سه پورت USB 3.0 بوده و می توان آن را به هر دو شکل عمودی و افقی روی سطح مورد نظر قرار داد. به عنوان عضوی از خانواده اکس باکس، تمامی بازی های کنسول های قبلی مایکروسافت با کیفیت بهتری روی این کنسول اجرا خواهند شد.

منبع: Xbox.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *