چگونه میتوان نسخه آپدیت آفلاین آنتی ویروس Norton را تهیه کرد؟

یکی از ترفندهایی که بسیاری از کاربران برای آپدیت آفلاین آنتی ویروس های خود از آن بهره میگیرند تهیه نسخه پشتیبان از نسخه های به روز نرم افزار است. تهیه نسخه پشتیبان از فایل های به روز رسانی آنتی ویروس در زمان تعویض ویندوز بسیار کارآمد بوده و زحمت دانلود دوباره به روز رسانی ها را از دوش کاربر برمی دارد. همچنین از این فایل پشتیبان می توان در رایانه دیگر به منظور به روز رسانی نیز استفاده کرد.

فرآیند تهیه نسخه پشتیبان از فایل به روز رسانی بسیار ساده است. فقط قبل از شروع این فرآیند مطمئن شوید که قابلیت نمایش فایل های Hidden ویندوز فعال است. پس از حصول اطمینان به آدرس زیر در رایانه خود مراجعه کنید:

ویندوز ویستا به بعد:

C:ProgramData > Norton > {0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7} > NIS …

برای ویندوز XP :

C:Documents and Settings > All Users > Application Data > Norton > {0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7} > NIS …

بسته به نرم افزاری که از آن استفاده می کنید (Norton 360، Norton Internet Security و …) ممکن است آدرس پوشه نرم افزار کمی متفاوت باشد.

با مراجعه به پوشه ی Definitions کلیه فایل های به روز رسانی دانلود شده را مشاهده خواهید کرد. کافیست این فولدر را کپی کرده و در محلی امن نگهداری کنید. حال می توانید از این فایل ها برای به روز رسانی این نرم افزار به صورت آفلاین استفاده کنید. البته زمانی که سعی کنید این فایل ها را در محل پوشه Definitions کپی کنید با خطایی مواجه خواهید شد. برای رفع این مشکل مراحل زیر را انجام دهید:

  1. برنامه را باز کنید.
  2. به قسمت Setting رفته و روی Miscellaneous Settings کلیک کنید.
  3. سپس گزینه Norton Product Tamper Protection را Off کنید.

حالا می توانید به راحتی عملیات کپی را انجام دهید. برای به روز رسانی آنلاین نرم افزار می بایست ابتدا Norton Product Tamper Protection را به حالت اولیه بازگردانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *