استخراج تمام عکس ها از فایل ورد به روش ساده

افرادی که در فایل های Word از عکس استفاده میکنند همیشه به دنبال یک راه کار هستند که تمامی عکس ها را یک جا در اختیار داشته باشند. اما اکثرا افراد به خاطر بی اطلاع بودن از وجود چنین روشی به طور دستی تمامی عکس ها را ذخیر و نگه داری میکنند. این کار برای آنها بسیار سخت و خسته کنند بوده و مهم تر از این ها بسیار وقت گیر است. حال  برای این افراد یک روش بسیار ساده را آموزش می دهیم تا بتوانند به راحتی تمامی عکس های فایل را در اختیار داشته باشند.

لازم به ذکر است باید دقت داشته باشید که فرمت فایل شما پسوند docx را داشته باشد.حال بر روی فایل Word خود راست کلیک کرده وبر روی Open With کلیک کنید.

برای  شما یک منوی جدید باز میشود در این قسمت اگر گزینه WinRAR وجود داشت بر روی آن کلیک کنید اگر نبود از طریق گزینه ی Browse.. که در پایین پنجره قرار دارد به درایوی که برنامه WinRAR  را نصب کرده اید رفته و بر روی آن کلیک کنید و Ok  را بزنید.

حال خواهید دید  که عکس و اسم برنامه WinRAR برای شما در منوی قبلی نشان داده می شود. آن را انتخاب کنید البته باید تیک Always use the selected program to open this kind of file را بر دارید سپس بر روی Ok کلیک کنید .

اکنون وارد پوشه زیپ شده شوید و فایل ورد را به حالت انتخاب در آورید سپس از زبانه بالا گزینه View را انتخاب کنید .

حال برای شما یک پنجره جدید بازمیشود که متشکل از 3 پوشه است در این قسمت باید وارد پوشه Word شوید.

  در این قسمت شما 3 پوشه میبینید حال باید وارد پوشه media  شوید در این جا تمامی عکس های شما قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *