چگونه تم محیط کاربری Gmail را تغییر دهیم؟

همان طور که پیشتر گفتیم کاربران زمان زیادی را در سرویس هایی همانند Gmail و Hotmail میگذرانند و به طور روزمره استفاده زیادی از امکانات این سرویس ها می کنند. می توان گفت زیبایی این محیط کاربری در Gmail تاثیر بسزایی در عدم خستگی و کارایی کاربران دارد. حال در این قسمت قصد داریم تغییرات Theme ویا تغییر رنگ و عکس در فضای کاربری Gmail را توضیح دهیم.

برای انجام این کار ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در Gmail شده و سپس همانند تصویر از روی گزینه چرخ دنده وارد بخش Setting  شوید.

بعد از ورود به بخش تنظیمات همانند تصویر بر روی گزینه Theme  کلیک کرده سپس وارد بخش Set Theme شوید. 

در این قسمت شما میتوانید رنگ های موجود در محیط کاربری خود را تغییر دهید ، همچنین با کلیک بر روی گزینه More Images می توان عکس های بیشتری برای پیش زمینه این محیط انتخاب کرد.

در پایین صفحه سمت راست تصویر گزینه ای با عنوان My Photos نیز وجود دارد که در این قسمت شما میتوانید تصویر دلخواه خود را بر روی Gmail آپلود کرده و برای پیش زمینه این محیط انتخاب کنید، البته لازم به ذکر است که این تصاویر باید دارای کیفیت و ابعاد مناسبی باشد. برای تغییر مجدد این تصویر پشت‌زمینه نیز می‌توانید وارد صفحه Themes شده و از قسمت Custom Themes روی Change your background image کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *