چگونه بهترین آنتی ویروس جهان را پیدا کنیم؟

همیشه داشتن یک آنتی ویروس بهترین راه حل برای تامین امنیت یک رایانه نیست! خیلی از مواقع آنتی ویروس های مختلف پس از اسکن کردن یک سیستم یکسان،به دلیل متفاوت بودن بانک اطلاعاتی شان، نتایج متفاوتی ارائه می دهند. جدا از این مسئله انتخاب یک آنتی ویروس به عنوان بهترین گزینه موجود، مشکلات خریداری و تهیه نرم افزار، مشکلات به روز رسانی و … همیشه دردسر ساز هستند. از این رو قصد داریم تا به شما روشی معرفی کنیم که تمامی مشکلات مذکور را به سادگی حل می کند. فرض کنید سرویس آنلاینی وجود دشت که بانک اطلاعاتی تمام آنتی ویروس های دیگر را به صورت یک جا در اختیار داشت; و همچنین به دلیل آنلاین بودن نیاز به به روز رسانی نداشت. یقینا چنین سرویسی از تمامی آنتی ویروس ها بهتر و دقیق تر عمل کرده و نتایج بسیار قابل اطمینان تری ارائه خواهد داد. سرویس های آنتی ویروس آنلاین دقیقا چنین امکانی را برای کاربران فراهم می کنند. این سرویس ها با در اختیار داشتن پایگاه داده های مختلف از نرم افزار های آنتی ویروس موجود در بازار دارای جامع ترین پایگاه داده اطلاعاتی در خصوص انواع ویروس هاس کامپیوتری بوده و قادر هستند به راحتی ویروسی بودن یا نبودن فایل های مشکوک شما را بررسی کنند. نکته مهم این گونه سرویس ها این می باشد که تمامی این بانک های اطلاعاتی روزانه به روز رسانی شده و از این رو توانایی این سرویس ها به مراتب از تمامی آنتی ویروس ها بیشتر است.

کافیست در گوگل عباراتی همچون Online virus scan را سرچ کرده تا با لیست بلند بالایی از سایت های اراپه دهنده این سرویس ها روبرو شوید. در زیر محبوب ترین وبسایت های ارائه دهنده این سرویس ها را مشاهده می کنید:

www.virustotal.com/en

با کلیک کردن روی گزینه Choose File فایل مشکوک موزد نظر خود را ابتدا آپلود کرده و با کلیک کردن روی Scan it! فایل خود را اسکن کنید.

—————

www.metadefender.com/#!/scan-file

روی Select a file کلیک کرده و پس از انتخاب فایل مورد نظر صبر کنید تا فایل مورد نظر اسکن شده و نتایج به شما نمایش داده شوند.

—————

www.housecall.trendmicro.com/uk

برای استفاده از این سرویس لازم است یک فایل کم حجم Launcher را دانلود کرده و با اجرای این فایل فایل های خود را به صورت آنلاین اسکن کنید.

—————

www.eset.com/us/home/online-scanner

روی گزینه Scan Now کلیک کرده و فایل Launcher را دانلود کنید. حال با اجرا کردن فایل دانلود شده به راحتی می توانید فایل های خود را به صورت آنلاین اسکن کنید.

—————

www.bitdefender.com/scanner/online/free.html

برای استفاده از سرویس های این سایت کافیست روی دکمه Scan Now کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *