چگونه ایمیل ها را در Gmail به صورت خودکار فوروارد کنیم؟

امروزه با پیشرفت استفاده بشر از تکنولوژی، استفاده از سرویس هایی همچون Gmail نیز افزایش یافته است، اما کار کردن زیاد با چنین سرویس هایی نیازمند صرف زمان زیاد نیز می باشد. شما می توانید با استفاده از ترفند ها و آموزش های مختلفی که پیشتر توضیح دادیم این زمان استفاده را به حداقل رسانده و بازده بهتری از این گونه سرویس ها بگیرید. از جمله این ترفند ها می توان به Forward  کردن خودکار ایمیل ها در Gmail اشاره کرد.

برای انجام این کار ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در Gmail شده و سپس ازطریق آیکون چرخ دنده شکل وارد بخش Setting  شوید. حال همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، از طریق سربرگ Forwarding and POP/IMAP گزینه  Add a forwarding address را پیدا نموده وبرروی آن کلیک کنید.

پس از کلیک کردن بر روی این گزینه صفحه جدیدی باز می شود که در این قسمت باید آدرسی را که قصد فوروارد ایمیل ها به آن را دارید وارد کنید.

بعد از کلیک بر روی دکمه   Next صفحه جدیدی باز شده که باید بر روی Proceed کلیک کنید.

حال ایمیلی حاوی یک کد برای آدرس ورودی ارسال می گردد که باید کد را در این قسمت وارد کنید.

حال باید تعیین کنید که که کدام ایمیل برای آدرس ورودی شما فوروارد شود. برای انجام این کار باید از بخش  SETTING وارد سربرگ Filters and Blocked Addresses شده و گزینه creat a filter را انتخاب کنید.

حال باید در قسمت Subject باید آدرسی را که می خواهید ایمیل برای آن ارسال گردد را وارد کنید.

حال در مرحله‌ی بعد، تیک کنار Forward it to را فعال کنید و در مقابل آن آدرس ایمیلی که مایلید ایمیل ‌های تعریف‌شده طبق این فیلتر به آن فوروارد شوند را انتخاب کنید. در نهایت نیز بر روی Create Filter کلیک کنید تا این فیلتر تعریف گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *