پک به روز رسانی نقشه های ندای وظیفه جنگاوری مدرن عرضه شد

به گزارش مکعب چندی پیش نسخه ریمستر شده بازی به یاد ماندنی Call of Duty Modern Warfare عرضه شد و توانست با ارائه گیم پلی کلاسیک سری ندای وظیفه و گرافیک به روز شده به موفقیت خوبی دست یابد. دیروز در قالب یک به روز رسانی نقشه های کلاسیک جنگاوری مدرن به نسخه های Xbox One و رایانه های شخصی این بازی اضافه شدند، اما بسیاری از گیمرها از قیمت بالای این به روز رسانی ابراز ناراحتی کردند. به لطف عرضه انحصاری روی Play Station 4 کاربران این کنسول توانستند این نقشه ها را یک ماه زودتر تجربه کنند.

برای دریافت این به روز رسانی روی کنسول های نسل جدید کاربران مجبورند مبلغ 15 دلار پرداخت کنند، در حالی که این به روز رسانی در زمان عرضه روی کنسول های نسل قبل که حدود نه سال پیش بود، قیمت بسیار کم تری داشت. حتی کاربران رایانه های شخصی این به روز رسانی را به لطف انویدیا به صورت رایگان دریافت کردند.

یکی از کاربران وبسایت Reddit در این خصوص نوشت:

صبر کنید من گیج شده ام، نباید نسخه های ریمستر شده تمامی محتوای بازی اصلی را از ابتدا داشته باشند؟! از این به بعد قرار است اینطور باشد؟! به روز رسانی ریمستر شده برای بازی ریمستر شده؟!

هنوز نسخه ریمستر شده جنگاوری نوین به صورت جداگانه فروخته نمی شود. این مسئلع یعنی اگر شما می خواهید نقشه های جدید این عنوان را تجربه کنید ابتدا می بایست بازی اصلی را بخرید که بازی اصلی نیز تنها به همراه عنوان جنگاوری بی نهایت به فروش می رسد! اکتیویژن هنوز اعلام نکرده که آیا نسخه ریمستر جنگاوری نوین را به صورت جداگانه عرضه خواهد کرد یا خیر. اینگونه سیاست های کاری اکتیویژن سبب شده صفحه استیم این عنوان مملو از نقد ها و نظرات منفی توسط کاربران باشد.

منبع: Kotaku

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *