هدست واقعیت مجازی جدید Samsung

هدست جدید واقیت مجازی سامسونگ که HMD Odyssey+ نام دارد برای اولین بار به همراه مشخصات به لیست پایگاه داده های کمیسیون ارتباطات فدرال اضافه و در معرض نمایش گذاشته شد. هدف از تولید این هدست، جایگزینی موفق تر برای HMD Odyssey به عنوان هدستی با قابلیت های تکمیل می باشد.

با وجود اینکه پیش تر، اطلاعاتی در خصوص مشخصات این هدست در اختیار ما قرار گرفته بود، به لطف گزارشات اخیر اطلاعات بیشتری در خصوص این محصول در دسترس است. لازم است بدانید که این دستگاه در وبسایت مربوطه، گواهی بلوتوث دریافت کرده که همین بازگو کننده یکی از قابلیت های این هدست می باشد.

همانطور که در عکس مشاهده می کنید، اطلاعات خاصی در رابطه با این هدست منتشر نشده است جز این که دو مدل هدست با نام های مشابه XE800ZBA و XQ800ZBA در فرایند تایید گواهی قرار دارند که ما از خصوصیات اولین مدل در کمیسیون ارتباطات فدرال مطلع شدیم اما اطلاعات دومین مدل هنوز مشخص نیست. این موضوع نشان می دهد که این شرکت تولید کننده بزرگ کره ای، دو هدست را روانه بازار خواهد کرد. شایان ذکر است که قابلیت بلوتوث می تواند به این معنی باشد که این هدست احتمالا قابلیت اتصال مستقیم به کنترلر ها و گیم پد های بازی را خواهد داشت. نظرات خود را در این خصوص با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmArena

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *