نحوه ایمیل کردن یک فایل ورد

افرادی که در زندگی به دنبال سرعت بخشیدن به کار های خود هستند همیشه به دنبال ترفند های برای  انجام کار ها در کمترین زمان می باشند یکی از این روش ها میتواند فرستادن ایمیل باشد حال برنامه word به شما این امکان را میدهد که در کمترین زمان ممکن فایل word خود را ایمیل کنید. حال میخواهیم نحوه انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

حال باید در صفحه اصلی word  بر روی File کلیک کرده و بر روی  بخش Options  کلیک نمایید.

منوی جدیدی باز شده است باید در ستون سمت راست این منو گزینه Customize Ribbon را انتخاب کنید در این قسمت شما شاهد 2 جدول میباشید.

ابتدا باید در جدول سمت را گزینه Mailing ر اپیدا کنید سپس در بخش پایین جدول دکمه New Group را بزنید حال نام این فایل را به ایمیل تغییر دهید در ادامه شما باید به جدول سمت چپ روفته و در منوی با لا گزینه Commands Not in the ribbon را انتخاب کنید حال در جدول جدید باید به دنبال گزینه ایمیل بگردید   حال آن را انتخاب و دکمه Add را بزنید. سپس بر روی ok کلیک کنید.

حال اگر بخواهید یک فایل word را به صورت مستقیم ایمیل کنید تنها لازم است ابتدا به بخش Mailing رفته وگزینه email را بزنید. این فایل توسط Outlook به صورت خودکار اماده برای ارسال میشود و شما میتوانید فایل را ارسال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *