نحوه اسکرین شات گرفتن به وسیله وان نوت در محیط ویندوز

یکی دیگر از ابزار های برنامه One Note بخش OneNote Screen Clipping می باشد که با استفاده از این  ابزار شما میتوانید از اسناد یا صفحات وب تصویر برداری کنید و ان را داخل یک ورد و یا داخل همان One Note قرار دهید برای مثال شما ممکن است یک تصویر از یک صفحه وب مربوط به ساعت که علاقمند به خرید آن هستید را بخواهید یا ممکن است یک فهرست قسمت از اجناس شرکت در صفحه وب مشاهده کنید و بخواهید آن را همیشه در دسترس داشته باشید برای این کار میتوانید از ابزار OneNote Screen Clipping استفاده کنید.

ابتدا باید سند یا صفحه ای را که شامل آیتم مورد نظر شمارا برای نمایش داده  است را باز کنید.این مثال برای صفحه وب می باشد.

باید برنامه وان نوت را نیز اجرا کنید. با اجرای این برنامه یک پنجره کوچک نیز باز میشود که در این قسمت باید بر روی گزینه Screen Clipping کلیک کنید.

حال خواهید دید که صفحه نمایش تاریک شده و شکل نشانگر ماوس به + تغییر کرده است. حال باید محدوده ای که میخواهید عکس ان را داشته باشید را با استفاده از نشانگر انتخاب کنید .

 

پس از انجام این کار یک پنجره برای شما ایجاد میشود و در قسمت پایین این پنجره 3 گزینه قرار دارد.

حال اگر قصد دارید این عکس را در صفحه مورد نظر خود قرار دهید باید بر روی Copy to Clipboard کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه عکس مورد نظر به حالت کپی در میاید و میتوانید در هر سندی آن را Paste کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *