ماد جدید اسکایریم که مرزهای این بازی را گسترش می دهد

تا به حال مادهای بسیار زیاد و جلبی برای بازی اسکایریم ساخته شده اند. حتی برخی طرفداران پا را فراتر گذاشته و دنیای بازی های قبلی این سری، یعنی Oblivion و Morrowind را با موتور بازی جدید بازسازی کرده اند. ماد Beyond Skyrim: Cyrodiil جدیدترین مادی است که برای این بازی ساخته شده و قابلیت سفر به شهر Cyrodiil در آن سوی مرزهای اسکایریم را به بازی اصلی اضافه می کند.

از آن جا که ساخت این ماد پروژه ای عظیم است قرار است سازندگان آن را در چند قسمت عرضه کنند. اولین قسمت نیز قرار است در تاریخ 10 تیر عرضه شود. پس از نصب این ماد بازیکنان می توانند به این شهر که متعلق به دنیای بازی The Elder Scrolls 4: Oblivion می باشد سفر کنند. البته محتوای ساخته شده برای این قسمت از نقشه بازی کاملا جدید بوده و خوشبختانه سازندگان محتوای قدیمی را بازسازی نکرده اند.

اگر شما نیز تا به حال به این فکر کرده اید که ای کاش نقشه کل دنیای Tamriel در یک بازی قابل دسترس بود، این نزدیک ترین چیزی است که فعلا ساخته شده است! در حال حاظر تیم سازنده این ماد در حال استخدام اعضای جدید می باشد تا فرآیند ساخت این پروژه را تسریع کند.

در دیگر اخبار کمپانی بتسدا قرار است در نمایشگاه E3 از پروژه جدید خود، که طبق شایعات یک نسخه علمی تخیلی از سری Fallout می باشد رونمایی کند.

نظرات خود را در خصوص این ماد با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *