عدم عرضه Call Of Duty WW2 برای نینتندو سوئیچ

ندای وظیفه یا همان Call Of Duty که سری بازی‌های رایانه‌ای تیراندازی اول شخص است. اولین نسخه این بازی فقط برای رایانه‌های شخصی بود که بعدها نسخه‌های کنسول نیز عرضه شد. نسخه‌های زیادی از این بازی تاکنون عرضه شده است که در ابتدا داستان بازی حول محور جنگ جهانی دوم بود اما از نسخه چهارم به بعد داستان تقریباً تغییر کرده و وارد دنیای مدرن می‌شود. بازی‌های ندای وظیفه توسط اکتیویژن منتشر می‌شود در حالی که شرکت‌های دیگری چون اینفینیتی وارد و تری‌آرچ نیز در توسعه بازی نقش بسیار مهمی دارند. امروزه کمتر گیمری پیدا می شود که ندای وظیفه بازی نکرده ب اشد و یا نامش را نشنیده باشد. حال آخرین نسخه از از این بازی که World war 2 Call Of Duty نام دارد، توانست در نمایشگاه E3 سرو صدای زیادی به پاکند و به احتمال زیاد به یکی از بهترین های این خانواده تبدیل خواهد شد. حال کارگردان این بازی یعنی آقای برت رابینز اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای عرضه این بازی برای پلتفرم نینتندو سوئیچ ندارد. البته لازم به ذکر تمام به دلیل عرضه این بازی بر روی پلتفرم های PC ، Playstation 4  و Xbox One X احتمال عرضه این بازی برای نینتندو سوئیچ نیز وجود دارد.

همچنین مایکل کاندری موسس و مدیر ارشد استودیو اسلج همر در پاسخ به سوال خبرنگاران در ارتباط با احتمال عرضه نسخه جدید عنوان ندای وظیفه گفت:

هنوز برنامه مشخصی در این ارتباط وجود نداشته است و این مسئله ای است که بخش بازاریابی اکتیویژن باید به آن رسیدگی کند.

با توجه به این موضوع و صحبت های اخیر به احتمال زیاد باید منتظر خبرهای بیشتری بمانیم که البته تا حدود بسیار زیادی غیرمحتمل است. عنوان ندای وظیفه 12 آبان ماه سال 1396  برای رایانه های شخصی و کنسول های خانگی PS4  و XBOX ONE منتشر خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *