صحبت های جدید کارگردان فیلم متال گیر سالید

به گزارش مربع Jordan Vogt Roberts، کارگردان فقید سینما که در سال 2014 برای کارگردانی پروژه سینمایی Metal Gear Solid انتخاب شده بود، پس از اتمام ساخت فیلم Kong: Skull Island، کار روی پروژه متال گیر را با جدیت آغاز کرده است. وی اوایل امسال در اظهار نظری گفته بود که این پروژه سینمایی برای او بسیار مهم بوده و در حال کار کردن روی فیلمنامه این اثر می باشد.

Vogt Roberts در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده در خصوص انتخاب نویسندگان فیلم Metal Gear Solid حرف های جالبی برای گفتن داشت. ظاهرا او برای انتخاب مناسب ترین افراد برای نگارش فیلمنامه چند تن از نویسندگان را به منزل خود دعوت کرده و با آن ها به انجام دادن سری بازی های متال گیر مشغول شده است.

من برای انتخاب نویسندگان طی یک پروسه عجیب آن ها را به منزل خودم دعوت کرده و برای هر نویسنده نسخه اول متال گیر را اجرا می کردم تا آن ها با بازی کردن این عنوان با مکانیزم های بازی های اکشن مخفی کاری آشنا شوند. پس از اینکه هر نویسنده نسخه اول بازی را برای حدود یک ساعت انجام می داد برای آن ها بازی Metal Gear Solid 5 را اجرا کرده و می گفتم شما ابتدای این سری را دیدید و اینجا هم نقطه پایان آن است و به آن ها توضیح می دادم که چطور طی یک پروسه سی ساله این سری بازی به اینجا رسیده است.

به گفته Vogt Roberts وی همچنین برای درک بهتر این نویسندگان از سری بازی های متال گیر بازی Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty را نیز برای آن ها اجرا کرده است.

به نظر شما علاقه این کارگردان به سری بازی های Metal Gear Solid و حساسیت وی در انتخاب نویسندگان می تواند باعث خلق اثری در حد و اندازه این سری شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamezone

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *