سه بازی انحصاری که احتمالا به همراه اسکورپیو عرضه خواهند شد

یکی از مهم ترین چیزهایی که مایکروسافت برای موفقیت کنسول اسکورپیو باید روی آن تمرکز کند، عرضه بازی های انحصاری خوب برای آن است. در ادامه سه بازی که احتمالا در زمان عرضه این کنسول به صورت انحصاری برای آن عرضه خواهند شد را بررسی می کنیم. با مربع همراه باشید.

Crackdown 3

این بازی که توسط استودیوی انگلیسی Reagent Games در حال توسعه است سومین قسمت از سری بازی های جهان باز Crackdown می باشد که داستان آن در زمان آینده جریان دارد. بازیکنان در این بازی کنترل یک مامور مخفی با نیروهای خارق العاده مانند قدرت، سرعت و چابکی بالا را در دست می گیرند. بازیکنان می توانند آزاده در دنیای این بازی که با گرافیک Cel-Shade طراحی شده به گشت و گذار بپردازند. Crackdown 3 از مورد انتظار ترین بازی های جهان باز چند سال اخیر می باشد.

Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves یک عنوان اکشن ماجرایی است که توسط Rare در حال توسعه می باشد. در این بازی بازیکنان کنترل دزدان دریایی را در دست می گیرند که می بایست برای یافتن گنج ها و ماجراجویی در دنیای آنلاین بازی با یکدیگر همکاری کرده و کشتی خود را اداره کنند.

بازیکنان می توانند کاراکتر خود را با انتخاب جنسیت، نوع فیزیک، چهره و لباس شخصی سازی کنند. حتی می توانید برای کاراکتر خود پای مصنوعی انتخاب کنید! این بازی هیچ گونه کلاس و نژاد خاصی نداشته و پیشرفت Level شخصیت ها بر اساس مهارت تعیین می شود.

State of Decay 2

بازی State of Decay 2 جدیدترین ساخته استودیوی Undead Labs ادامه ای بر نسخه اول این سری می باشد که در زمان انتشار روی کنسول Xbox 360 با استقبال خوبی روبرو شد. نسخه اول این بازی تنها دارای بخش تک نفره بود که بازیکنان در آن برای بقا در یک دنیای پس آخرالزمانی باید با زامبی ها می جنگیدند. در نسخه دوم این بازی حالت آنلاین نیز به آن اضافه شده تا بازیکنان بتوانند به صورت چند نفره با یکدیگر همکاری کنند. در بخش آنلاین تا سه بازیکن می توانند به صورت همزمان با هم به انجام بازی بپردازند.انتظار می رود نسخه دوم این بازی گرافیک بسیار بالایی داشته و قدرت کنسول جدید مایروسافت را به نمایش بگذارد. در حالی که همه نگاه ها به سمت بازی Days Gone هست، State of Decay 2 می تواند با ارائه یک نمایش خیره کننده در E3 توجه همگان را به سمت خود جلب کند.

ممکن است بازی های معرفی نشده دیگری نیز برای این کنسول وجود داشته باشند که هنوز از آن ها بی خبر هستیم. اما از بین تمامی بازی های معرفی شده توسط مایکروسافت و استودیو های وابسته به آن، احتمال عرضه این سه بازی روی Scorpio بیشتر از دیگر عناوین می باشد.

منبع: GrownGaming

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *