دلیل تاخیر عنوان Red Dead Redemption 2 از زبان رئیس Take Two

به گزارش مربع چند روز پیش کمپانی راک استار اعلام کرد که بازی Red Dead Redemption 2 به دلیل “نیاز تیم سازنده به زمان بیشتر برای ارائه بهترین تجربه گیمی” تا بهار سال 2018 با تاخیر مواجه شده است. به تازگی آقای Strauss Zelnick رئیس شرکت Take Two، اطلاعات بیشتری در خصوص تاخیر این بازی با طرفداران به اشتراک گذاشت. وی در جواب به این سوال که آیا دلیل این تاخیر، مواجهه شدن تیم سازنده با مشکل خاصی بوده یا خیر گفت:

ما به مشکل خاصی برخورد نکرده ایم. ما برای اولین بار است که در حال ساختن یک بازی برای نسل جدید از صفر هستیم و فشاری که ما برای تکمیل این پروژه متحمل شده ایم واقعا زیاد بوده است.

ما قصد داریم با صرف زمان کافی روی این پروژه بهترین محصول ممکن را تولید کرده و چیزی که همه طرفداران از بازی های راک استار انتظار دارند را برآورده کنیم. به همین دلیل ما در شرکت Take Two کاملا به تصمیم استودیوی راک استار احترام گذاشته و اطمینان داریم که در بلند مدت این تصمیم چه از نظر هنری و چه از منظر خلاقیت برای بازی مفید خواهد بود.

همچنین Zelnick گفت که شرکت Take Two در موفقیت بازی Red Dead Redemption 2 و مورد پسند قرار گرفتن آن توسط گستره وسیعی از مخاطبان شکی ندارد. اما خاطر نشان کرد که آن ها عادت به اعلام پیروزی قبل از روی دادن آن ندارند!

بازی Red Dead Redemption 2 در سال مالی 2019 شرکت Take Two، یعنی بین آوریل 2018 تا مارس 2019 برای کنسول های PlayStation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

منبع: Gamespot

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *