در ندای وظیفه: جنگ جهانی 2 می توانید در نقش نازی ها بازی کنید!

یکی از مدهای جدید بخش چند نفره بازی Call of Duty: WWII مد War می‌باشد که در آن بازیکنان می توانند با انتخاب یک جوخه و همکاری با یکدیگر به اهداف خود دست یابند. به عبارت دیگر بازیکنان در این مد می بایست  با یکدیگر همکاری کرده و با عجله کردن . تک روی هیچ چیز پیش نمی رود. آقای مایکل کاندری رئیس استودیوی بازی سازی Sledgehammer Games در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که این مد جدید نه تنها در شیوه بازی کردن شما، بلکه در کاراکتر شما در داخل بازی نیز تاثیر گذار خواهد بود. این مسئله به این معنی است که تعدادی از بازیکنان می بایست در نقش نازی ها بازی کنند.

یکی از نقشه های مد War  مربوط به عملیات نپتون یا همان D-Day می باشد که در آن بازیکنان می بایست در ابتدا در نقش سربازان نازی نیروهای متحدین را از ساحل نرماندی دور نگه دارند. فکر نمی کنم تا به حال کسی در یک بازی رایانه ای چنین چیزی را تجربه کرده باشد.

این مسئله مطمئناً نکته جالبی برای این بازی محسوب می‌شود اما این که بازیکنان در آینده به چنین چیزی اعتراض خواهند کرد یا خیر را باید صبر کرد و دید.  لازم به ذکر است که در بخش تک نفره داستانی ندای وظیفه جدید نمی توان در نقش سربازان نازی بازی کرد.

 بدیهی است که مد های سنتی بخش چند نفره که بازیکنان به آنها علاقه دارند در این عنوان حضور خواهند داشت اما مد War  نقش پررنگی در بازی جدید ایفا خواهد کرد.  با استفاده از قابلیت ساخت نقشه و ویژگی های منحصر به فرد این مد بازیکنان در موقعیت‌های جدید و منحصر به فردی قرار خواهند گرفت.

 بازی ندای وظیفه جنگ جهانی ۲ در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamesradar

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *