جزئیات سیستم آپگرید شخصیت بازی God of War

با توجه به تغییرات گسترده نسخه جدید بازی God of War که شامل داستان و دنیای جدید آن می شود، برخی طرفداران کنجکاوند که در مورد تغییرات سیستم آپگرید مبارزات بیشتر بدانند. آیا این سیستم همانند نسخه های قبلی بوده و با جمع کردن گوی های رنگی می توانید حرکات جدید را بخرید یا خیر؟ با اینکه هنوز جزئیات مربوط به این بخش مشخص نیست اما این را می داینم که سیستم آپگرید بازی متفاوت از گذشته خواهد بود و روی المان های افسانه های نورس تمرکز خواهد کرد.

اخیرا استودیوی سانتا مونیکا و آقای کوری بارلاگ سازنده این بازی در جدیدترین نسخه از مجله رسمی پلی استیشن اعلام کرده اند که سیستم آپگرید شخصیت بازی کاملا جدید بوده و دو شخیصت Brokk و Eitri از افسانه های نورس در آپگرید کردن سلاح ها و مهارت های کریتوس به وی کمک خواهند کرد. این دو شخصیت کوتوله در افسانه های نورس آهنگرانی هستند که کارشان ساخت اسلحه بوده و چکش شخصیت افسانه ای Thor را نیز ساخته اند. در تریلر E3 منتشر شده از این بازی می توانید یکی از این کوتوله ها را مشاهده نمایید.

با توجه به این که اخیرا وبسایت آمازون لیک کرده که در بازی زره ها حضوری پر رنگ خواهند داشت می توان حدس زد که بالاخره می توان علاوه بر سلاح ها و مهارت ها، زره کریتوس را نیز شخصی سازی کرد. این موارد تنها چیزهای جدید این نسخه از خدای جنگ نبوده و به گفته سازندگان بازی پر از ماجراجویی های مخفی خواهد بود!

بازی خدای جنگ قرار است در سال 2018 به صورت اختصاصی برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود. نظرات خود را پیرامون این موضوع با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: PSU

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *