توضیحات جدید سازندگان بازی Spider Man پیرامون این بازی

چیزی تا عرضه بازی Spider Man، از بزرگترین عناوین اختصاصی کنسول پلی استیشن 4 سونی باقی نمانده و از این رو سازندگان درباره این بازی برخی توضیحات تکمیلی ارائه کرده اند. در این بازی لباس های گوناگونی برای شخصیت مرد عنکبوتی موجود خواهند بود که تنها پس از باز کردن قابلیت “ساخت” می توانید از ابتدای بازی آن ها را بپوشید. این مسئله برای لباس های اختصاصی افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند نیز صادق است.

چندی پیش یکی از سازندگان در صفحه توییتر این بازی در پاسخ به سوال یکی از طرفداران گفته بود که لباس های نسخه پیش خرید از ابتدای بازی در دسترس خواهند بود. در حالی که منظور وی از دسترسی به این لباس ها از ابتدای بازی، زمانی است که قابلیت “ساخت” باز شده باشد که این خود نیازمند مقداری پیش روی در روند بازی است.

همچنین استودیوی Insomniac تایید کرد که تصاویر نمایش داده شده در آخرین تریلر این بازی مربوط به نسخه نهایی بازی بوده و گرافیک نهایی این عنوان مشابه چیزی است که در این تریلر دیدیم. اگر به تریلر منتشر شده در نمایشگاه E3 پارسال نگاهی دقیق تر بیاندازید متوجه تغییرات اعمال شده روی بازی از آن زمان تا به حال خواهید شد.

این بازی 16 شهریور برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع: Gearnuke

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *