کاربر گرامی اگر سـوال، انتقاد یا پیشـنهادی دارید می توانید از طریق فرم پایین آن را با مـا در میان بگذارید. توجـه داشـته باشید که اطـلاعات خواسـته شـده در فرم را با دقت پر کنید. ما در سـریعترین حالـت ممکـن با شـما تماس خواهیم گرفت.

کاربر گرامی اگر سـوال، انتقاد یا پیشـنهادی دارید و فـکر می کنید فـرم موجـود در سـمت راسـت نیاز شـما را پاسـخ نمی دهد، می توانید به صورت مستقیم با همکاران ما در مکعب تماس بگیرید.

ایران – استان البرز – کرج – خیابان شهید بهشتی(قزوین) – بین میثم ۸ و ۹ ساختمان پاسارگاد – طبقه هفتم – واحد چهاردهم
تلفن/ نمابر : ۳۴۲۰۷۱۸۵ – ۰۲۶

به منظور حفظ حقوق مشتریان در انتخاب یک محصول مناسب، شرکت سازه اینترنتی فناوران مکعب(سهامی خاص) بخشی از قطعات به کار رفته در محصولات خود را از نمایندگان رسمی این محصولات در ایران و برخی دیگر از محصولات را به صورت مستقیم و با رعایت مبادی قانونی از تولید کنندگان اصلی این قطعات به داخل کشور وارد کرده است؛ از این رو مکعب اصالت تمامی قطعات به کار رفته در محصولات خود را تضمین و آن ها را با گارانتی های طولانی مدت به مشتریان عرضه می کند.

از آنجایی که مکعب اولین تولید کننده رایانه های از پیش پیکره بندی شده در ایران می باشد و این کسب و کار با هدف بهبود وضعیت خرید رایانه در ایران و گذر از دوره خرید سنتی راه اندازی شده است، تیم ما همواره می کوشد تا مطلوب ترین سرویس ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. از همین رو خدماتی را پس از فروش برای کاربران خود در نظر گرفته است تا برطرف کننده برخی مسائل پیش رو باشد. به همین منظور علاوه بر گارانتی اصالت و سلامت فنی، مکعب ۷ روز فرصت را برای مرجوع کردن کالا برای مشتریان در نظر گرفته است که با شرایط زیر برای تمامی کاربران سایت قابل اجراست.

پرداخت هزینه محصول سفارش داده شده در محل یکی از امکاناتی است که مکعب در جهت رفاه مشتریان خود فراهم کرده است. از این رو کاربرانی که این روش را برای پرداخت هزینه محصول خود انتخاب می کنند می توانند در هنگام ثبت سفارش در صورتی که محصول در چهاچوب گزینه های زیر باشد، هزینه محصول خود را درب منزل پرداخت نمایند.

کاربرانی که از سایت مکعب اقدام به خرید رایانه خود می نمایند، می توانند در هنگام سفارش، هزینه محصول را به صورت آنلاین پرداخت و از این طریق، پروسه آماده سازی و ارسال محصول را تسریع کنند.

از آنجایی که پیش از این خدمات مناسبی در قالب فروش سنتی در ایران به مشتریان ارائه نشده است، شرکت مکعب افتخار دارد به عنوان اولین و تنها برند رایانه از پیش پیکره بندی شده در ایران خدمات مناسب و درخور را در اختیار مخاطبان قرار دهد. از همین رو شرکت مکعب به صورت ۲۴ ساعته از طریق مکاتبه قابل دسترس خواهد بود و کاربران می توانند در ساعت های اداری نیز با بخش پشتیبانی فنی تماس گرفته و مشکلات خود را برطرف نمایند.

سیستم های از پیش پیکره بندی شده مکعب بر اساس نیاز مشتریان شخصی سازی شده و عملیات آماده سازی محصول تا زمان ارسال با سیستم سنتی تفاوت های بسیاری دارد. برای محصولاتی که توسط مشتریان سفارش داده می شوند ابتدا یک فاکتور صادر می شود که به دست انبارداری می رسد.

– سفارشات ثبت شده در سایت مکعب به صورت معمول بین ۳ تا ۷ روز کاری به دست مشتریان می رسد. که این مدت، وابسته به محصولی است که کاربر سفارش آن را در سایت ثبت کرده است.
– روز کاری به معنی شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثنای روزهای تعطیل رسمی است. از این رو اگر سفارشات شما در روزهای تعطیل ثبت شده باشد، در اولین روز کاری بعد از تعطیلات پردازش خواهد شد.
– در صورتی که موجودی کالایی به اتمام رسیده یا به هر دلیل دیگری امکان ارسال محصولی خاص به مشتری وجود نداشته باشد، حتی پس از ثبت سفارش توسط مشتری، حق کنسل کردن سفارش انجام شده و استرداد وجه برای مکعب محفوظ است. البته پر واضح است که کاربر می تواند محصول دیگری را جایگزین سفارش پیشین نماید. در صورت تمایل به استرداد وجه، مبلغ پرداخت شده حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت بعد به حساب مشتری واریز خواهد شد. خدمات پس از فروش مکعب در این مدت با کاربر در ارتباط خواهد بود.
– در صورت بروز خطا از سوی تیم مکعب در قیمت گذاری محصولات، حق کنسل کردن سفارش برای مکعب محفوظ است و کاربران با علم به مطالعه این مطلب هرگونه حق اعتراض را از خود سلب می کنند.
– با توجه به اینکه تمام سفارشات در سیستم ثبت می شوند، امکان صدور مجدد یا تغییر مشخصات فاکتور وجود ندارد و کاربران باید در هنگام ثبت سفارش نسبت به این موضوع دقت لازم را داشته باشند. توجه داشته باشید که این موضوع برای تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی یا بالعکس نیز صادق است و کاربران با علم به مطالعه این مطلب هرگونه حق اعتراض را از خود سلب می کنند.
– تحویل سفارشاتی که از روش پرداخت در محل استفاده نموده اند در مکان های عمومی مانند هتل ها، اقامتگاهها و رستوران ها امکان پذیر نیست و آدرسی که کاربر در سیستم ثبت می کند باید قابل استناد و دقیق باشد.
– امکان لغو سفارش برای محصولاتی که با کدهای تخفیف محدود(Limited) فروخته شده اند وجود ندارد. همچنین امکان پرداخت در محل برای محصولاتی که از این کدهای تخفیف استفاده کرده اند فعال نیست.
– توجه داشته باشید که محصولات سفارش داده شده در درب اصلی ساختمان تحویل داده می شوند و سیستم حمل نقل مکعب، مسئولیتی برای حمل محصول تا درب منزل ندارد.
– افزودن کالا به سبد خرید هیچگونه الزامی را به منزله رزرو کالا برای مکعب ایجاد نمی کند و کاربران باید در صورت تمایل به خرید، نسبت به تکمیل سفارش خود در سایت اقدام نمایند.