تریلر فیلم جنگ ستارگان ، آخرین جِدای منتشر شد!!

تریلر جدید پرطرفدار جنگ ستارگان، آخرین جِدای در نهایت پخش شد و دیزنی تریلر فیلم رایان جانسون را بین دو نیمه فوتبال در دوشنبه شب پخش کرد. در حال حاضر بلیط های این فیلم برای فروش گذاشته شده اند.

ما اولین نگاه کوتاه به فیلم را در ماه اوریل در جشن جنگ ستارگان مشاهده کردیم که حاوی اطلاعاتی از پشت صحنه های فیلم بود و در نمایشگاه دیزنی D23 در ماه جولای ویدیو دیگری را دیدیم که به بررسی نحوه فیلم برداری و فیلم سازی پرداخته بود. با توجه به برنامه ریزی های دیزنی شخصیت های این سریال به صورت راز باقی مانده است و حتی تماشا کردن این تریلر اطلاعات چندان زیادی به مخاطبین نمی دهد. رایان جانسون کارگردان این فیلم در توئیتر پیامی منتشر کرده است : طرفداران این سری از فیلم ها بهتر است برای سوپرایز شدن بیشتر، حتی این تریلر را هم نگاه نکنند.

این تریلر جزئیات داستانی جدید زیادی در بر دارد. در این تریلر تمرینات Rey در کنار Luke Skywalker در جزیره Ahcho-To را می بینیم و لوک به او می گوید او تا به حال فقط یک نفر به قدرتمندی وی را دیده اما این موضوع او را به اندازه کافی نترسانده بود، ولی این بار نه! به نظر می رسد منظور لوک از این فرد قدرتمند Kylo Ren باشد که او را در حال نبرد در کشتی فضایی اش مشاهده می کنیم. Poe و Finn نیز در این تریلر حضور داشته و آن ها را در حال نبرد با نیروهای First Order در فضا و روی زمین می بینیم. در بخش آخر نیز شکنجه شدن Rey توسط فرمانده Snoke نمایش داده شده و در سکانسی بحت برانگیز Rey از Kylo Ren درخواست می کند که جایگاهش را در اتفاقات پیش آمده به او نشان دهد. آیا Rey به سمت نیروی تاریکی خواهد رفت؟ باید صبر کرد و دید.

ساعاتی قبل از رونمایی از این تریلر نیز کمپانی Lucas Films از پوستر جدید این فیلم رونمایی کرد.

The Last Jedi قسمت هشتم از سری فیلم های Star Wars بوده و ادامه دهنده وقایع The Force Awakens می باشد. با این که در The Force Awakens شاهد قرار گرفتن شخصیت های نام آشنای این سری در موقعیت های پرمخاطره ای از لحاظ داستانی بودیم، این فیلم موفق شد جان تازه ای به این سری بدهد. همانطور که در پایان این فیلم دیدیم Rey بالاخره با Luke ملاقات می کند اما با توجه به تریلر جدید به نظر می رسد که او نجات دهنده ای که Rey تصور می کرد نیستفیلم سینمایی Star Wars: The Last Jedi در تاریخ 24 آذر اکران خواهد شد.

 

منبع: theVerge

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *