تریلر جدید گیم پلی خدای جنگ 4

امروز صبح در جریان کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه E3 ، کارگردان سری خدای جنگ کوری بارلوگ صحبت هایی در مورد عنوان جدید استودیو سانتا مونیکا کرد که با یک تریلر طولانی که گیم پلی بازی را نشان میداد همراه بود.

با توجه به اینکه در کنفرانس خبری پارسال، سونی ویدئوی از گیم پلی این بازی منتشر کرده بود که بیشتر بر روی تم و حال و هوای جدید بازی متمرکز بود ، امسال هدف استودیو سازنده از انتشار این گیم پلی نشان دادن بیشتر خط داستانی بازی برای کاربران بود تا همه مشتاقان سری از نگاه نزدیکتری ماجراهای کریتوس را حس کنند. یکی از نکات جالب موجود در این تریلر رابطه کریتوس با پسرش آتریوس بود که ظاهراً پدر می خواست تا آن را با پسرش تقویت کند.

قایقی که در تریلر دیده می شود در حقیقت توسط کاربران در بازی قابل کنترل خواهد بود و احتمال می رود در طول بازی بارها مورد استفاده قرار بگیرد. بر اساس صحبت های سازندگان تمرکز بازی بر روی اکتشاف است و گیمر ها با جلو رفتن در روند بازی چیزهایی بیشتری را در مورد دنیای جدید می فهمند و قایق یکی از راههایی است که به آنها کمک می کند تا بیشتر در عمق محیط بازی فرو بروند.

البته بازی قرار نیست “open world”  باشد و هنوز کاملاً بر روی روایت داستان متمرکز است ولی بارلوگ میگوید که میخواهد کاربران از جلو رفتن در سیر داستان لذت بیشتری ببرند و بتوانند فضا و محیط بازی را بیشتر حس کنند و از جزئیات آن لذت ببرند.

بازی در فضایی متمایل به توسعه رخ میدهد که هرج و مرج  در سرتاسر آن کاملاً حس می شود. به گفته بارلوگ تیم توسعه دهنده بازی تلاش کرده تا با تمام توان خود این حس را به کاربران القا کنند که دنیایی که کریتوس و پسرش در آن قدم میگذارند بسیار بزرگ و خشن است.نکته جالب اینست که محتوایی که امروز در کنفرانس خبری شاهد آن بودیم بر روی نسخه عادی کنسول پلی استیشن 4 اجرا شده است و تلاش سازندگان اینست تا محصول نهایی بر روی کنسول PS4 Pro حتی زیباتر از چیزی باشد که اکنون مشاهده میکنیم.

مبارزات مانند سری پیش بسیار سریع هستند و اسلحه پایه کریتوس در مبارزات تبری است که در طول تریلر ها مکرراً دیده می شود در حالی که کمان آتریوس نیز به احتمال زیاد به عنوان یک کمک کننده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بازی تقریباً تکمیل شده است و تستر های می توانند آن را از ابتدا تا انتها به راحتی بازی کنند ولی با وجود گفته های بارلوگ که مسیر زیادی را در پیش روی توسعه این بازی میبیند احتمال میرود قرار است از این پس بیشتر بر روی جلوه های ظاهری بازی کار شود تا محصول نهایی بهترین چیزی باشد که در این نسل رخ میدهد.

در هر صورت بدون شک یکی از بهترین عنوان هایی که امروز در کنفرانس خبری سونی به نمایش درآمد تریلر خدای جنگ بود که مشاهده آن را شدیداً به شما کاربران عزیز پیشنهاد میکنیم. نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این بازی با ما در میان بگذارید و به ما بگویید به عنوان یکی از طرفداران سونی و سری خدای جنگ چه انتظاراتی از این عنوان جدید دارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *