تاریخ عرضه Detroid Become Human توسط David Cage تایید شد

به گزارش مربع آقای David Cage از استودیوی بازی سازی Quantic Dream به صورت رسمی تایید کرد که بازی Detroid: Become Human قرار است در سال 2018 عرضه خواهد شد تا شایعه عرضه این بازی در سال جاری خاتمه یابد.

آقای دیوید کیج این خبر را طی مصاحبه ای که هفته گذشته در جریان نمایشگاه E3 با وبسایت Gamespot انجام داده بود اعلام کرد. تا قبل از این هیچ تاریخ عرضه ای برای این بازی اعلام نشده بود. بدین ترتیب این بازی نیز به لیست بلند بالای عناوین انحصاری Sony برای کنسول PlayStation 4 در سال 2018 اضافه شد.

شایعه عرضه این عنوان در سال 2017 از جایی آغاز شد که سونی به اشتباه در یک ویدئوی تبلیغاتی تاریخ عرضه این عنوان را سال 2017 اعلام کرده بود که آقای شوهی یوشیدا رئیس استودیوی های جهانی سونی سریعا این مسئله را تکذیب کرد.

به گفته سازندگان بازی Detroid: Become Human نیز سبکی مشابه بازی های قبلی این استودیو یعنی Beyond: Two Souls و Heavy Rain خواهد داشت. بازیکنان در جریان بازی کنترل چند شخصیت را در دست گرفته و با تصمیماتی که میگیرند می توانند جریان بازی و سیر داستانی را به کلی تغییر دهند. آزادی عمل بازیکنان در این عنوان به حدی است که حتی در صورت کشته شدن یکی از شخصیت های اصلی نیز بازی ادامه پیدا می کند. به گفته کیج تمام کردن این بازی چیزی حدود 8 الی 10 ساعت زمان خواهد برد البته طبیعت چند شاخه بودن داستان بازی این امکان را فراهم می کند که با هر بار بازی کردن تجربه جدید داشته باشید. داستان بازی نیز درباره یک ربات با نام کار است که سعی دارد در جامعه ای که انسان ها از ربات ها به عنوان کارگر و خدمتکار استفاده می کند جایگاه خود را بیابد. متن داستان این بازی چیزی حدود 2000 صفحه بوده و برای نوشتن آن بیشتر از 2 سال زمان صرف شده است. دیوید کیج در این خصوص گفت:

من تازه نوشتن داستان Detroid را تمام کرده ام. این کار بیشتر از دو سال زمان برد در حالی که هر هفته 6 روز روی آن کار می کردم. می توانم بگویم این بازی به راحتی 20 برابر پیچیده تر از تمام کارهای قبلی ما است.

منبع: PSU

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *