به روز رسانی ماه می عنوان چرخ دنده های جنگ 4

به گزارش مربع استودیوی The Coalition سازنده عنوان Gears of War 4 جزئیات جدیدترین به روز رسانی این بازی را که قرار است در تاریخ 2 می عرضه شود منتشر کردند. این به روز رسانی رایگان شامل یک نقشه جدید برای بخش چند نفره به نام Dawn بوده و همچنین ورژن به روز شده نقشه محبوب بازی Gears of War 2، یعنی Security را نیز به بازی اضافه می کند.

به گفته Microsoft نقشه Dawn در اطراف یک معدن متروکه واقع شده و دارای دو منطقه اصلی برای حفاظت می باشد. اسلحه قدرتمند Dropshot نیز در مکانی خطرناک که شما را در معرض دید دشمن قرار می دهد ظاهر می شود و به دست آوردن آن کار سختی خواهد بود.

نقشه Security اولین نقشه کلاسیک عنوان چرخ دنده های جنگ 2 است که به این بازی می آید. مایکروسافت در خصوص این نقشه در وبلاگ خود نوشت:

این بازآفرینی از نقشه Security شما را به نبردی سهمگین برای تصاحب خزانه COG خواهد برد که در آن شمش های طلا انباشته شده روی هم در سرتاسر نقشه برای بازیکنان نقش جان پناه را ایفا می کنند. همچنین لیزرهای دفاعی دسترسی شما را به مکان های کلیدی نقشه قطع می کنند پس آماده نبردی سنگین برای رسیدن به کلید غیرفعال کردن این لیزرها باشید تا با هدایت تیم خود به مکان های مهم نقشه جریان نبرد را کنترل کنید.

علاوه بر این نقشه ها این به روز رسانی قابلیت پشتیبانی از چند کارت گرافیکی به صورت همزمان را نیز برای ویندوز 10 به بازی اضافه می کند. به گفته مایکروسافت ارائه این قابلیت کاری بسیار سخت بوده است اما باعث بهبود چشم گیری گرافیک بازی خواهد شد.

اندکی پس از عرضه این به روز رسانی یک Gear Pack برای نسخه زامبی شخصیت Ben Carmine که در بازی Gears of War 2 کشته شد نیز عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید ویدئوی مربوط به این به روز رسانی را مشاهده کنید.

 

 

منبع: Gamespot

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *