با استفاده از امواج فراصوت وسایل را تمیز کنید!

به دنبال تمیزکننده عمیق لباس ، سبزیجات یا هرچیز دیگری هستید ؟سونیک سوک می توانند به شما کمک کنند.

برای لذت بردن از پاکیزگی، یک استاندارد جدید در مورد حذف خاکستر و باکتری ها از زندگی شما وجود دارد. استفاده از سونیک سوک باعث می شود که شما یک ابزار جدید برای تمیزکردن با استفاده از امواج فراصوت دراختیار داشته باشید که باعث می شود در زمان و آب و انرژی صرفه جویی کنید. این دستگاه به اندازه کف دست است که باعث می شود شما با استفاده از آب هرچیزی را ضدعفونی کنید.

دستگاه سونیک سوک با استفاده از امواج فراصوت مدولاسیون کار می کند که خاک و باکتری ها را در یک سطح میکروسکپی تجزیه می کند.این دستگاه امواج فراصوت را  به محیط مایع اطراف خود می فرستد که باعث به وجود آمدن حباب های میکروسکپی می شود.این حباب ها به سطح چیزی که شما نیاز دارید تا پاک شود مثل : عینک ، لباس ها ، میوه یا سبزی و … را ضربه می زنند که باعث از بین رفتن خاکستر ، روغن و باکتری از روی آنها می شود.

استفاده از این دستگاه بسیار راحت است ، تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که ظرف خود را انتخاب کنید و داخل ظرف را از آب پر کنید ، دستگاه را به یک خروجی متصل کنید و مواد شوینده یا صابون خود را اضافه کنید ، سونیک سوک را بپرخانید و دکمه شروع را فشار دهید . تمیزکردن با این دستگاه بسیار چشمگیر است و دستگاه سر و صدای زیادی تولید نمی کند.

سونیک سوک به عنوان یک همدم مسافرتی عالی برای شما خدمت می کند که باعث می شود تا سبکتر به مسافرت بروید و حتی دور از خانه لباس های خود را بشورید . از این دستگاه نه تنها برای تمیزکردن لباس ها بلکه برای طلا و جواهر ، مسواک و حتی اسباب بازی بچه ها می توانید بهره ببرید. اکثر تمیزکننده های ضدباکتری از مواد شیمیایی استفاده می کنند که در مورد سونیک سوک این موضوع صدق نمی کند.

این محصول از دسامبر 2017 وارد بازار می شود.

 

منبع : Digitaltrends

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *