بازگشت خالق سری رزیدنت اویل برای کارگردانی رزیدنت اویل 8

از آنجا که در حال حاضر بازی رزیدنت اویل 8 در مراحل اولیه ساخت در استودیوی کپکام به سر می برد هنوز هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست. حتی ممکن است بازی هنوز در مراحل پیش تولید بوده و کارگردانی برای آن تعیین نشده باشد. در صورتی که آقای کوشی ناکانیشی، کارگردان نسخه هفتم این بازی، تمایلی به کارگردانی نسخه جدید آن نداشته باشد کپکام می تواند از خالق اصلی این سری یعنی آقای شینجی میکامی برای کارگردانی رزیدنت اویل 8 درخواست کند!

در طی حضور آقای شینجی میکامی در نمایشگاه QuakeCon برای تبلیغ بازی The Eliv Within 2 از وی سوال شد که اگر کپکام به او آزادی عمل کامل بدهد رزیدنت اویل 8 را کارگردانی خواهد کرد یا خیر. میکامی تنها به پاسخ “شاید” بسنده کرده و توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نداد. از آنجا که در حال حاضر میکامی در حال همکاری با استودیوهای بازی سازی Tango Gameworks و بتسدا می باشد بعید است که برای کارگردانی بازی رزیدنت اویل 8 انتخاب شود، اما چنین چیزی غیرممکن نیست.

 کپکام در حوزه همکاری با دیگر استودیوها برای ساخت عناوینی همچون Marvel vs Capcom و یا حتی برخی از نسخه های سری افسانه زلدا برای نینتندو سابقه ای طولانی دارد. با توجه به این موضوع بعید نیست که کپکام برای بهره بردن از حضور میکامی در این پروژه با بتسدا همکاری داشته باشد. باید توجه داشت که کپکام و میکامی با بسته شدن ناگهانی استودیوی بازی سازی Clover Studio  جدایی ناخوشآیندی داشتند. البته طبق شایعات اخیر ظاهرا کپکام در حال مذاکره با کارکنان سابق این استودیو و همچنین استودیوی Platinum Games  می باشد اگرچه ممکن است همکاری با Platinum Games برای توسعه  بازی Okami 2 باشد.

با توجه به تمایل کپکام به همکاری با کارکنان سابق خود و همچنین عدم رد شدن احتمال کارگردانی رزیدنت اویل 8 توسط آقای میکامی به نظر می رسد وقوع چنین امری آنچنان دور از ذهن نباشد. البته با وجود مشغله کاری زیاد شینجی میکامی که در حال کار کردن بر روی پروژه شیطان درون 2 است نمی توان هیچ چیز را تایید کرد و می بایست منتظر خبرهای رسمی در این خصوص ماند.

منبع: Gamerant

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *