این بازی ویندوز 95 را بازسازی کرده است

گاهی اوقات مرز میان بازی های ویدئویی و کار بسیار کم رنگ می شود. جدای از داستان سرایی و گرافیک، تقریباً چیزهای دیگر مشترکند. برای مثال شما باید فلان کار را در 10 دقیقه انجام دهید تا بتوانید کار دیگری را برای انجام دادن آزاد کنید و یا روی چند آیتم کلیک کنید و ارسال کنید و بنویسید و این چیزهای تا قبل از اینکه رئیستان شما را مجازات کند. حال اگر از پس همه اینها برآمدید لِوِل آپ شده اید و فردا باید سخت تر تلاش کنید؛ همین باعث می شود زندگی ما آدمها بیش از پیش مانند یک بازی شود که یک اشتباه حتی ممکن است شما را Game Over کند.

بازی جدیدی از استودیو design professor Pippin Barr منتشر شده است که دقیقاً همین حس را تداعی میکند و شما را در یک محیط مشابه ویندوز 95 خاطره انگیز قرار میدهد که باید کارهای خاصی را انجام دهید تا قبل از اینکه صدای رئیستان در بیاید. البته مشخصاً این عنوان مسخره تر از آن است که بخواهد شما را سرگرم کند ولی خوبی آن اینست که بدون دردسر میتوانید یکبار دیگر محیط ویندوز 95 را ببینید و از کار کردن با آن لذت ببرید و یا خاطرات خوب گذشته بیافتید.

استودیو سازنده معتقد است این عنوان میتواند در آینده که اتوماسیون، شغل های اینچنینی را از بین برده است بسیار جالب و لذت بخش باشد و به احتمال زیاد سالها بعد که سیستم عامل های جدیدتری منتشر می شود که ویندوز 10 را از یادمان خواهد برد ، چنین چیزی را برای ویندوز 10 نیز ببینیم.ح ال اگر حوصله تان سر رفته است و شما هم مانند ما خاطرات زیادی از اوایل دوران آمدن رایانه ها به ایران دارید ، بروید و بگردید و این عنوان را پیدا کنید و برای چند دقیقه هم شده یادی از آن دوران شیرین کنید که انتهای گرافیک و جزئیات در سری کماندوز خلاصه می شد !! راستی اسم این بازی It Is As If You Were Doing Work است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *