اکس باکس وان و بازی هایی که در راه مانده اند!

اکس باکس وان بازی های معرفی نشده ی در حال ساخت بسیاری دارد که هنوز مردم با نام آنها آشنا نیستند.

-ارون گرینبرگ

  بیایید کمی درباره ی xbox one x صحبت کنیم.  قسمت های سخت افزاری این کنسول هم اکنون ایمن سازی شده است و تخمین ها نشان می دهد که این کنسول, روند پیشرفت اجرایی خوبی در بازار تبلیغات داشته است.  از نظر سرویس دهی, مایکروسافت همیشه خوب بوده است ولی وقتی حرف از بازی می شود به نظر می رسد که مایکروسافت اخیرا ضعیف عمل کرده است. مخصوصا بازیهای که بصورت اختصاصی برای این کنسول عرضه می‌شود.

 اگرچه در صحبتی با تلویزیون راکستار بینز در نمایشگاه گیمزکام, ارون گرینبرگ مشکل را کوچک شمارد و گفت که اکنون شرکت مایکروسافت تمرکز خود را بر روی بازی هایی که امسال تولید شده اند گذاشته است ولی با این حال  سعی بر این است که بازی های دیگر را هم پوشش دهد.

 او همچنین گفت:

 یکی از چیزهایی که ما خیلی با آن فکر کرده ایم این بود که  وقت مناسب برای صحبت در مورد بازی های جدید چه زمانی می باشد؟ Phil Spencer  همچنین در این باره صحبت‌هایی داشته است. برای مثال استودیوی بازی سازی Coalition  سخت کوشانه بر روی چندین پروژه تمرکز دارد که اکنون وقت مناسبی برای صحبت درباره آن نمی باشد.  استودیوی بازیسازی ۳۴۳  در حال ساخت Awakening می باشد که بسته الحاقی بازی Halo Wars 2 می باشد.

منبع: gamingbolt

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *