اولین قسمت از برنامه تلویزیونی اپل منتشر شد!

اولین قسمت از شو تلویزیونی سیاره اپلیکیشن ها که در مورد توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل توسط اپل ساخته شده است اکنون از طریق Apple Music و iTunes در دسترس است.  همه میتوانند قسمت اوّل این برنامه تلویزیونی را از طریق سرویس استریم آنلاین شرکت دنبال کنند ولی دیدن قسمت های بعدی فقط برای اعضای سرویس  Apple Music ممکن خواهد بود.

کمپانی اپل اولین اپیزود این شو تلویزیونی را دیشب در جریان رویداد WWDC در سن خوزه به نمایش عموم قرار داد؛ این برنامه تمرکز خود را بر روی گروهی از توسعه دهندگان گذاشته است که میخواهند هیئتی متشکل از بازیگران ستاره هالیوودی را تحت تأثیر قرار بدهند.

اپل اوایل پارسال بود که اعلام کرد که در حال کار کردن بر روی یک شو تلویزیونی از پیش برنامه ریزی نشده است و میخواهد تعداد 100 نفر از بهترین توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل را گرد هم آورد تا در یک رقابت جذاب تلاش کنند تا هیئت متشکل از ستارگان معروف هالیوودی را تحت تأثیر قرار دهند. کمی قبل از اینکه اولین قسمت پخش شود سازندگان توضیح دادند که اینکار چطور انجام خواهد شد؛ برنامه به توسعه دهندگان این فرصت را میدهد تا در 60 ثانیه در حالی که بر روی یک پله برقی متحرک قرار دارند به هیئت ژوری توضیح دهند که قصد ساخت چه اپلیکیشینی را دارند و اگر هیئت ژوری از موضوع اپلیکیشن خوششان بیاید به توسعه دهنده اجازه داده می شود تا توضیحات دقیقتری در مورد این اپلیکیشن بدهند و اگر ایده از سوی هیئت تصمیم گیرنده مورد قبول قرار بگیرد، اپل هزینه ساخت اپلیکیشن را بر عهده خواهد گرفت و توسعه دهندگان را حمایت خواهد کرد. این موضوع علاوه بر اینکه حالت سرگرمی دارد، فرصت خوبی را ایجاد میکند که حمایت ملی از فعالیت های خلاقانه و استارتاپ در آمریکا شکل بگیرد. در پایین میتوانید تریلر این شو تلویزیونی جالب را ببینید.

 

 

منبع: theverge

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *