انیمه عنوان اسسینز کرید به زودی ساخته خواهد شد

تهیه کننده 32ساله هالیوودی، آدی شانکار امروز اعلام کرد که پروژه بعدی اش برای یک سریال انیمه ای بر اساس سری محبوب Assassins Creed خواهد بود. با وجود اینکه این سریال قرار است از روی یک عنوان محبوب ساخته شود، شانکار گفته است که داستان این سریال اختصاصی است و قرار نیست روایتگر داستان های بازی باشد. هنوز هیچ صحبتی در مورد عنوان، تاریخ انتشار، گویندگان و اینکه آیا Ubisoft بر روی پروژه نظارت خواهد کرد، نشده است ولی به احتمال زیاد به زودی خبرهای تکمیلی مرتبطی منتشر خواهد شد.

شانکار خود را یکی از طرفداران پروپاقرص سری اسسینز کرید می داند و خوشحال است که فرصت کار کردن بر روی این عنوان را یافته است. او در این ارتباط میگوید:

اگر کسی به شما میگوید که نباید عشق و علاقه تان را در زندگی دنبال کنید مطمئن باشید که حرف اشتباهی زده است. من اوّلین قسمت از عنوان اسسینز کرید را هنگامی که به لوس انجلس آمده بودم بازی کردم. هم اکنون معتقدم هیچ کس در این صنعت فکرش را هم نمی کرد که روزی یوبیسافت از من بخواهد تا یک سری انیمه از روی این عنوان بسازم.

البته باید اضافه کرد شانکار در کارنامه خود عنوان Castlevania را نیز دارد که دو روز دیگر قرار است از شبکه Netflix پخش شود. خبرهای مرتبط با این موضوع را در آینده با مربع دنبال کنید.

منبع: Gamespot

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *