انتشار جزئیات جدید از گیم پلی Star Citizen

به گزارش مربع امروز آقای کریس رابرتس از استودیوی بازی سازی  Cloud Imperium Games طی همایش CitizenCon از تریلر جدیدی ار گیم پلی بازی Star Citizen رونمایی کرد که باعث شگفتی همگان شد. ویدئوی نمایش داده شده مربوط به نسخه Alpha 3.0 بازی بوده که به گفته آقای رابرس به زودی آماده خواهد شد.

همچنین اعلام شد که پس از عرضه Alpha 3.0 تیم سازنده از این پس به منظور ارائه منظم محتوای جدید برای این بازی، یک برنامه عرضه چهارماهه را دنبال خواهند کرد. همچنین قابلیت خرید و فروش کشتی نیز به بازی اضافه خواهد شد تا بازیکنان بتوانند با شخصی سازی کشتی خود در دنیای بازی به گشت و گذار بپردازند.

شاید با خود فکر کنید که این یک شوخی بزرگ است(!) اما کل سیاره بازی که اندازه ای نزدیک به کره زمین داشته و تمام سطح آن از شهرها پوشیده شده است برای گشت و گذار باز خواهد بود. به گفته رابرتس تقریبا تمام سطح سیاره درخشان بوده و این نقاط درخشان که همان شهر های بازی هستند مملو از نقاط فرود، فروشگاه ، ماموریت، NPC، سیستم حمل و نقل و غیره خواهند بود!

پس از نمایش این سیاره بازی دمو با سفر به یک ایسگاه فضایی بزرگ و پس از آن یک سفر بین ستاره ای به سیاره ای دیگر (با شهر های خود همانند سیاره قبلی) در نقطه ای دیگر از کهکشان ادامه پیدا می کند. با مشاهده این ویدئوی جذاب شما می توانید خود نظاره گر عظمت این بازی باشید.

منبع: Dualshockers

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *