اطلاعات فاش شده از بازی Call of Duty: Black Ops 4

تنها دو ماه تا زمان عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 باقی مانده است؛ اما اخیرا کانالی در وبسایت یوتیوب با پست کردن یک ویدئو اطلاعات زیادی را از این بازی قبل از زمان عرضه منتشر کرده است. در صورتی که تمایل دارید چیزی از این بازی برایتان فاش نشود پیشنهاد می کنیم ادامه این خبر را مطالعه نکنید.

عمده اطلاعات منتشر شده در این ویدئو به بخش های Blackout، Battle Royal و بخش ماموریت های ویژه (Specialist Missions)، که ماموریت های داستانی با تمرکز روی شخصیت های مختلف است، مربوط می باشد.

به نظر می رسد بر خلاف گزارش های قبلی، مود Blackout تا 100 بازیکن را در هر مسابقه پشتیبانی خواهد کرد. البته ممکن است این عدد تا زمان عرضه بازی تغییر کند. از جمله دیگر اطلاعات مربوط به این بخش می توان به ورود بازیکنان به نقشه با Wingsuit و چتر نجات اشاره کرد، همانند بخش Battle Royal. همچنین در این مود برخی درها باید به صورت دستی باز و یا بسته شوند که بازیکنان PlayerUnknown’s Battlegrounds و Fortnite با این مکانیزم به خوبی آشنا هستند.

همچنین ظاهرا در برخی مناطق نقشه های مود Blackout زامبی ها نیز حضور خواهند داشت. البته احتمالا این نکته در نسخه بتای این مود که تا چند هفته دیگر منتشر می شود وجود نخواهد داشت. دو نقشه کلاسیک Cracked و Array نیز ریمستر شده و در این بخش از بازی در دسترس خواهند بود.

در خصوص بخش Specialist Missions نیز جزئیات داستانی زیادی فاش شده است که در این متن به آن ها اشاره نخواهیم کرد. در صورتی که تمایل دارید از این جزئیات با خبر شوید می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید. شخصیت های حاضر در این بخشRuin،  Firebreak، Recon، Crash و  Seraphخواهند بود. البته به طبق اطلاعات فاش شده در این ویدئو استودیوی Treyarch قصد دارد دو شخصیت Spectre و Reaper را نیز به این بخش اضافه کند. لازم به ذکر است که طبق گفته های صاحبین این ویدئو، اطلاعات داستانی فاش شده صرفا مربوط به “جزئیات کوچک از مراحل بزرگتر” می باشند.

همچنین در این ویدئو به وجود دو اسلحه جدید در بازی نیز اشاره شده است. توجه داشته باشید که تمامی این اطلاعات در حد شایعه بوده و صحت آن ها به هیچ وجه مورد تایید نمی باشد. البته این منبع در گذشته نیز اطلاعات معتبری از دیگر بازی ها فاش کرده پس می توان گفت احتمالا برخی جزیئیات ذکر شده توسط این منبع در بازی نهایی موجود باشند.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ 20 مهر برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نظرات خود را در خصوص این بازی با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: GamingBolt

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *