ارزش استودیوی CD Project به دو میلیارد دلار رسید

به گزارش مربع بر اساس گزارش مالی نیمسال اول سال 2017 استودیوی CD Project RED، در حال حاضر ارزش بازار این استودیو 2.3 میلیارد دلار می باشد. این استودیوی لهستانی این موفقیت را عمدتا مدیون سری بازی های Witcher و مخصوصا قسمت سوم آن یعنی The Witcher 3: Wild Hunt می باشد.

طبق گزارش مالی منتشر شده توسط این شرکت ذکر شده است که آن ها در حال حاضر در حال به کار گیری سود عاید شده از فروش بازی The Witcher 3: Wild Hunt و بسته های الحاقی آن یعنی Heart of Stone و Blood and Wine و همچنین درآمد حاصل از پلتفرم عرضه GOG.com، که در حال حاضر دارای بیش از 2100 بازی است، هستند. به نظر می رسد که مقدار زیادی از این سود روی ساخت بازی Cyberpunk 2077، بازی بزرگ بعدی این شرکت صرف خواهد شد چرا که در گزارش مالی ذکر شده است که هزینه ساخت این بازی در حال افزایش می باشد.

با اینکه ظاهرا میزان سود گزارش شده توسط این شرکت موفقیت آمیز به نظر می رسد، CD Project RED سال گذشته عملکرد بهتری از حیث میزان درآمد از خود نشان داده بود. این شرکت در نیمه اول سال 2016 46.2 میلیون دلار سود و 90.2 میلیون دلار درآمد داشت؛ در حالی که امسال این ارقام به 40.2 میلیون دلار سود و 71.52 میلیون دلار درآمد کاهش یافته اند. این استودیو اعلام کرده که قصد دارد به ساخت و توسعه بازی کارتی سری ویچر یعنی Gwent: The Witcher Card Game، که یکی از محبوب ترین ورزش های الکترونیکی چین می باشد ادامه دهد.

منبع: Gametransfers

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *