آیا GTA 6 برای کنسول سویچ منتشر خواهد شد؟

به گزارش مربع طی خبری که اخیرا منتشر شد شرکت راک استار بازی eLA Noir را برای کنسول های نینتندو سویچ، پلی استیشن 4، اکس باکس وان و دستگاه واقعیت مجازی HTC Vive منتشر خواهد کرد. نکته این خبر انتشار این بازی برای کنسول سویچ می باشد که کاملا بر خلاف سیاست های معمول این شرکت است. همچنین راک استار اولین بار است که بازی ای برای یکی از پلتفرم های VR منتشر می کند.

زمانی که یادداشت های سازندگان در مورد نسخه Switch این بازی را مطالعه نمایید متوجه خواهید شد که برای ساخت این نسخه وقت و هزینه بسیار بیشتری نسبت به دیگر نسخه ها صرف شده است که این مسئله جای تامل بسیاری دارد. واقعا راک استار چرا باید این همه هزینه صرف ساخت نسخه سویچ LA Noire کند؟ شاید این شرکت برنامه های بزرگتری در سر دارد!

با نگاهی دقیق تر به این موضوع می توان فرض کرد که Rockstar در حال تست کردن این پلتفرم برای بازی های بعدی خود است. در صورت موفقیت این عنوان روی سویچ دلیلی وجود ندارد که راک استار بازی های بعدی خود را نیز روی این کنسول منتشر نکند. بازی هایی مثال نسخه بعدی سری GTA و یا حتی Red Dead Redemption 2. توجه داشته باشید که این اولین بازی نیست که راک استار بازی های بزرگ خود را روی کنسول هایی غیر از دو کنسول اصلی بازار عرضه می کند؛ قبل از این هم نسخه هایی از سری GTA برای پلتفرم های iOS، PSP و 3DS عرضه شده و مورد استقبال نیز قرار گرفته اند. این شرکت قطعا با عرضه بازی های بعدی خود روی کنسول سویچ دایره مخاطبین خود را گسترش داده و سود بیشتری به جیب خواهد زد.

تنها زمان مشخص می کند که راک استار قصد دارد چه رویکردی را پیش بگیرد اما در صورت موفقیت LA Noire روی کنسول سویچ، عرضه بازی های بعدی این شرکت مانند GTA 6 روی این کنسول اصلا دور از ذهن نیست.

نظر شما در این خصوص چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: KeenGamer

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *