چگونه بروزرسانی های سخت افزاری را غیر فعال کنیم؟

چگونه بروزرسانی های سخت افزاری را غیر فعال کنیم؟

نوشته شده توسط: سینا جمیل , منتشر شده در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۶۸۴ چگونه بروزرسانی های سخت افزاری را غیر فعال کنیم؟

ها همیشه مرتبط با خود نیستند. برخی از این ها شامل درایور هایی می شود که برای سخت افزارهایی که روی سیستم خود دارید دانلود میکند. داشتن درایور های بروز برای سخت افزارهایی که دارید امری بسیار ضروری است، ولی بهتر است این درایور ها را به صورت دستی و از سایت تولید کننده قطعه ای که خریداری کرده اید دانلود و نصب کنید. پس با این وجود نباید به های سخت افزاری نیازی داشته باشید. در این مطلب تلاش داریم که ساده ترین راه برای غیر فعال کردن این بروزرسانی را به شما آموزش دهیم.

ابتدا روی کلیک کنید و وارد آن شوید. سپس در سمت راست و بالا View by را روی Category قرار دهید. حال روی Hardware and Sound  کلیک کنید.

در پنجره ای که گشوده می شود روی کلیک کنید:

حال در صفحه ای که مقابلتان قرار دارد باید بگردید و یک آیکون کامپیوتر یا یک آیکون لپ تاپ پیدا کنید. وجود هر کدام از این دو بسته به نوع سیستمی است که استفاده میکنید. برای مثال اگر لپ تاپ داشته باشید این آیکون لپ تاپ است و بالعکس. روی آن راست کلیک کنید و Device installation settings را بزنید.

سپس در این پنجره No را بزنید و Save Changes را کلیک کنید تا ازین پس دیگر آپدیت های سخت افزاری برای شما از اینترنت دانلود نشود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..