چگونه از امکانات متنوع یاهو استفاده کنیم؟

چگونه از امکانات متنوع یاهو استفاده کنیم؟

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۳۲ چگونه از امکانات متنوع یاهو استفاده کنیم؟

همانند بسیاری از ها و سرویس ها هم نکات ریز و های مربوط به خود را دارد.حال در این قسمت قصد داریم به چند مورد از این ها  که که کار کردن با امکانات را سریع تر و راحت تر می کند، بپردازیم.

مسدود کردن ایمیل ها : با استفاده این گزینه شما میتوانید ایمیل هایی که به دریافت آن ها علاقه ای ندارید را بلاک و یا از طریق آدرس مسدود کنید. برای انجام این کار ابتدا باید از طریق آیکون چرخ دنده شکل وارد بخش Setting شده و بر روی گزینه blocked addresses کلیک کنید. در قسمت add address باید ادرس ایمیلی که نمی خاهید مطلبی از آن ببینید وارد کرد و بر روی گزینه Block کلیک کنید. 

 

 

IP ایمیل های ورودی : برای دیدن آی پی ایمیل هایی که برای شما ارسال می شود میتوانید از این گزینه استفاده کنید. برای انجام این کار بعد از دریافت ایمیل، از طریق گزینه More بر روی View raw massage  کلیک کنید تا در مقابل X-Originating-IP آی پی فرستنده ایمیل را مشاهده کنید. 

 

 

تغییر نام در ایمیل های ارسالی : در بعضی مواقع ممکن است شما نخواهید از اسم واقعی خود در ارسال ایمیل ها استفاده کنید. در این صورت با استفاده از این گزینه شما میتوانید نام خود را در ایمیل ارسالی تغییر دهید. برای انجام این کار از طریق آیکون چرخ دنده شکل وارد Settings شده و از قسمت Accounts وارد بخش Yahoo account شوید. در این قسمت با استفاده گزینه Edit می توان نام و نام خانوادگی خود را تغییر دهید.

این نام جدید را باید در قسمت Sending Name وارد کرده و سپس تغییرات را ذخیره کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..