چگونه تمامی قسمت های یاهو را به نسخه قبلی برگردانیم؟

چگونه تمامی قسمت های یاهو را به نسخه قبلی برگردانیم؟

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۸۶ چگونه تمامی قسمت های یاهو را به نسخه قبلی برگردانیم؟

همانطور که می دانید شرکت سالانه هایی  برای سرویس خود منتشر می کند که در آن تغییرات ایمیل و افزونه های جدید وجود دارد. اما این ها میتواند برای کاربرانی که از با سرعت پایین استفاده میکنند مشکلاتی به وجود آورد. اگر شما هم از این دسته کاربران هستید میتوانید با استفاده یک روش خاص خود را به نسخه قبلی بر گردانید.

برای انجام این کار ابتدا باید قابلیت در خود غیر فعال کنید. به منظور غیر فعال کردن این گزینه در های مختلف به طریق زیر عمل کنید.

مرورگر اپرا :

بر روی دکمه Menu کلیک کنید. در منوی باز شده به Settings > Quick Preferences رفته و تیک گزینه‌ی   Enable را بردارید.

مرورگر فایرفاکس :

بر روی دکمه کلیک کرده و از قسمت Options بر روی Options کلیک کنید. سپس در تب Content تیک گزینه‌ی Enable JavaScript را بردارید و OK کنید.

مرورگر گوگل کروم :

 بر روی آیکن آچار شکل کلیک کرده و در منوی باز شده Options را انتخاب کنید. به قسمت Under the Hood رفته و بر روی Content Settings کلیک کنید. تیک گزینه Do not allow any site to run JavaScript را بردارید.

حال بعد از غیر فعال کردن javascript در مرورگر مورد نظر باید وارد حساب کاربری خود در گوگل شوید. اکنون به جای باز شدن صفحه اصلی ایمیل با یک خطا در مورد غیر فعال بودن javascript روبرو می شوید که در آن 2گزینه وجود دارد. با استفاده از گزینه Just this one time, go to a previous version of Yahoo ایمیل شما به نسخه قبلی بازگشته و در صورت فعال کردن javascript دوباره بروزرسانی خواهد شد.

اگر بر روی گزینه Return to a previous version of کلیک کنید ایمیل شما برای همیشه به نسخه قبلی برگشته ودیگر بروزرسانی نخواهد شد. 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..