چگونه امنیت شبکه را روی رایانه های قدیمی بالا ببریم؟

چگونه امنیت شبکه را روی رایانه های قدیمی بالا ببریم؟

نوشته شده توسط: سینا جمیل , منتشر شده در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۶۱ چگونه امنیت شبکه را روی رایانه های قدیمی بالا ببریم؟

امنیت در دنیای امروز حرف اوّل را میزند. شرکت های بزرگ پول های هنگفتی را هزینه می کنند تا امنیت داده های خود را حفظ کنند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زیاد به این مسائل اهمیت نمیدهید احتمالاً زمان آن رسیده است که در طرز تفکر خود تجدید نظر کنید. امنیت یکی از مهمترین مسائلی است که در دنیای باید با ریز بینی و دقت به آن پرداخت. رایانه های قدیمی با توجه به زیر ساخت های ضعیف تری که نسبت به نسل های جدید تر خود داشتند از امنیت بالایی برخوردار نبودند و اگر شما به هر دلیلی هنوز از یکی از رایانه ها استفاده میکنید بهتر است کاری بکنید تا داده های خود را از خطر نجات دهید. خوشبختانه این کار هزینه ای ندارد و بسیار ساده است.

در ابتدا باید به آدرس http://www.smoothwall.org/download بروید و آخرین نسخه از  نرم افزار را دانلود کنید:

 

 

فایل دانلودی شما یک فایل با پسوند .iso خواهد بود که نیاز است با نرم افزار آن را بر روی یک فلش به حالت قابل بوت در بیاورید. نرم افزار  را نیز میتوانید از لینک پایین دانلود کنید.

 

پس از اتمام این مراحل رایانه خود را راه اندازی مجدد کنید و توجه داشته باشید که از منو بایاس تنظیمات بوت را به گونه ای انتخاب کنید که از روی بوت کند. سپس پس از بوت شدن مراحل ساده نصب را طی میکنید تا دیوار امنیتی قدرتمندی روی کامپیوتر و شما نصب شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..