چگونه از Sound Recorder در ویندوز 7 نرخ صدای بهتری بگیریم؟

چگونه از Sound Recorder در ویندوز 7 نرخ صدای بهتری بگیریم؟

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۷۹۳ چگونه  از Sound Recorder در ویندوز 7 نرخ صدای بهتری بگیریم؟

اکثر افراد برای ضبط صدا از برنامه های جانبی استفاده میکنند اما در و8 یک برنام  وجود دارد که میتوانید تمام فعالیت های ضبط صدا را با آن انجام دهیم. نام این برنامه می باشد. در این برنامه  فرمت صدا با نرخ 96 کیلوبیت برثانیه ذخیره میشود. که فرمتی خوب و با حجم کم میباشد اما اگر فرمت بهتری میخواهید. باید بگوییم این بخش در برنامه وجود ندارد اما میتوانید با که در این بخش قرار است به شما آموزش دهیم به کیفیتی بالاتر برسید حدود 14 برابر بهتر، بنابراین با همراه باشید.

حال باید در صفحه دسکتاپ راست کلیک کنید و از قسمت New گزینه Shortcut را انتخاب کنید. برای شما یک پنجره باز میشود و در بخش Type the location of the item  عبارت زیر را تایپ کنید.

 

C:\Windows\System32\SoundRecorder.exe /file outputfile.wa

 

 

 

 

سپس next  را بزنید و در ادامه برای تکمیل تغییر Finish را بزنید.

حال شورتکاتی تحت عنوان SoundRecorder.exe برای شما در سفحه دسکتاپ ایجاد شده است. اکنون در صورت ذخیره فایل صدا ، فرمت در نظر گرفته شده WAV می باشد که نرخ 1411 کیلوبیتی را دارا می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..