چگونه بخش مناسبت های مذهبی Outlook را فعال کنیم؟

چگونه بخش مناسبت های مذهبی Outlook را فعال کنیم؟

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۷۶۹ چگونه بخش مناسبت های مذهبی Outlook را فعال کنیم؟

برنامه برای کاربران قابلیت های متنوعی در نظر گرفته است به عنوان مثال اضافه کردن مناسبت های مذهبی تقویم هر کشور  به تقویم این برنامه می باشد  این برنامه این قابلیت به شما کمک میکند که از تمامی مطلع باشید البته لازم به ذکر است که تقویم ایران را در لیست خود ندارد  اما برای اضافه کردن مناسبت های اسلامی  گزینه ای قرار داده است که شما میتوانید در ان مناسب های مورد نیاز خود را در ان قرار دهید. حال  قصد  داریم انجام این فعالیت را به شما آموزش دهیم.

مرحله اول باید وارد برنامه شوید و به بخش File رفته سپس بر روی  گزینه Options  کلیک کنید.

حال باید در ستون سمت چپ بخش Calendar را انتخاب کنید و در قسمت Calendar options بر روی Add Holidays کلیک کنید.

 

 

 

با انجام این کار یک منوی جدید برای شما باز میشود در این پنجره شما باید تیک گزینه United States که در قسمت Add Holidays to Calendar وجود دارد را بزنید.

اکنون باید تیک گزینه Islamic (Shia) Religious Holidays  را بزنید البته اگر از اقلیت های مذهبی دیگر هستید میتوایند گزینه های دیگر را نیز انتخاب کنید. و در انتها بر روی Ok  کلیک کنید.

 

 

حال میتوانید با کلیک کردن بر روی قسمت پایین صفحه (Calendar) تقویم و مناسبت های مذهبی  خود را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..