چگونه از افزونه های کروم در مرورگر Opera استفاده نماییم؟

چگونه از افزونه های کروم در مرورگر Opera استفاده نماییم؟

نوشته شده توسط: سیاوش محمد , منتشر شده در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۱۱۵۵ چگونه از افزونه های کروم در مرورگر Opera استفاده نماییم؟

اگر از کاربران مرورگر اوپرا هستید، و نیاز به افزونه های مرورگر کروم دارید با استفاده از ترفندی که برای شما آماده کرده ایم. می توانید  افزونه های کروم را در مرورگر اوپرا اجرا نمایید.

شما نیاز به یک افزونه به اسم Download chrome extension دارید، برای دریافت به آدرس زیر رفته و بر روی Add to Opera کلیک نمایید.

https://addons.opera.com/en/extensions/details/download-chrome-extension-9/?display=en

بعد از نصب این افزونه به آدرس زیر بروید، در صفحه ی باز شده افزونه های مرتبط با مرورگر کروم را مشاهده می کنید. حال برای دریافت هر کدام که نیاز دارید بر روی Free کلیک نمایید  تا یک پنجره باز شود در آن پنجره ی باز شده بر روی Add to کلیک کنید.

 

 

 سپس با یک پیغام مواجه می شوید، بر روی Ok کلیک کرده تا وارد صفحه ی Extensions شوید. 

در این صفحه تمامی افزونه هایی که از طرف وب استورگوگل کروم دریافت کرده اید را به شما نشان می دهد در زیر هرکدام از این دکمه ی Install را مشاهده می کنید، بر روی آن ها کلیک کرده تا تغییرات به طور کلی بر روی اعمال گردد.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..