چگونه محیط Visual Basic را در Word اجرا کنیم؟

چگونه محیط Visual Basic را در Word اجرا کنیم؟

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , بازدید: ۹۲۸ چگونه محیط Visual Basic را در Word اجرا کنیم؟

اکثر کسانی که در به طراحی سایت مشغول هستند همیشه به دنبال راه کار های برای سرعت بخشیدن به کد نویسی خود می باشند. این افرادی اکثر کد های خود را در یا درنرم آفزار  مینویسند . برای انجام این کار ابتدا باید خود برنامه را دانلود کنند که این خود نیز نیاز به زمان و هزینه  است . حال ما شاهد این هستیم که نرم افزار برای طراحان سایت یک دسترسی ساده و سریع به محیط ارائه کرده است. تا بتوانند به سرعت کد های خود را به این بخش انتقال دهند. در این قصد داریم نحوه ایجاد این صفحه را در  به شما آموزش دهیم .

ابتدا باید برنامه را اجرا کنید.

 

 

در ادامه به بخش Blank Document رفته تا وارد صفحه اصلی ورد شوید. حال کلید های ترکیبی alt+ F11 را فشار دهید تا به محیط Visual Basic بروید.

 

 

در این بخش با کلیک کردن بر روی This Document کادر نوشتاری کد ها برای شما ظاهر میشود و میتوانید از این بخش استفاده کنید .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..