تیر۲۲

انتشار تصاویر جدید از بازی دث استرندینگ


  • انتشار تصاویر جدید از بازی دث استرندینگ

به گزارش خبرگزاری مربع، به‌تازگی آقای هیدئو کوجیما سازنده بازی دث استرندینگ در حساب رسمی توئیتر خود تصاویر جدیدی از این بازی را  منتشر کرده که جزئیات جدیدی از این بازی مورد انتظار را به نمایش می گذارد. با بررسی این تصاویر برخی تجهیزات شخصیت اصلی بازی یعنی سم (با بازی نورمن ریدس) را می توان مشاهده کرد.

کوجیما در چند ماه اخیر با انتشار تصاویر متعددی از روند ساخت بازی و فعالیت های روزانه استودیوی Kojima Productions هواداران را به طور منظم در جریان روند ساخت این عنوان قرار داده است. اما تمامی تصاویر منتشر شده عاری از هر گونه جزئیات داستانی بوده و تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید از جمله معدود تصاویری هستند که جریان گیم پلی بازی را به نمایش می گذارند. نکته ای که در این تصاویر نظر کاربران را به خود جلب می‌کند، تجهیزات شخصیت سم هستند که با دقت در تصاویر مشاهده می شود که وی در هر صحنه تجهیزات مختلفی را در اختیار دارد. با توجه به این نکته به نظر می رسد بازی دث استرندینگ در زمینه شخصی سازی تجهیزات شخصیت اصلی به بازیکنان آزادی عمل خواهد داد.

در تریلر منتشر شده از بازی قبل از نمایشگاه E3 2019 نیز شاهد استفاده سم از تجهیزات خود در محیط بازی برای پیشرفت در جریان گیم پلی بودیم. در ادامه می‌توانید تصاویر مذکور را مشاهده نمایید. این بازی در تاریخ 17 آبان ماه سال جاری برای کنسول پلی استیشن 4 سونی منتشر خواهد شد. نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

 


نوشته شده توسط: فرهاد نجاری / بازدید: ۵۵۸


ثبت دیدگاه

دیدگاه ها (۰)