تیر۱۹

پشتیبانی از کنترلر‌های PS4 و Xbox One در سیستم عامل tvOS


  • پشتیبانی از کنترلر‌های PS4 و Xbox One در سیستم عامل tvOS

طبق اخبار منتشر شده شرکت در جدیدترین به‌روزرسانی سیستم‌عامل ، امکان اتصال کنترلر کنسول‌های بازی و به این دستگاه اضافه می‌شود. سالانه طی رویداد WWDC  با دعوت از اصحاب رسانه، از قابلیت‌های جدید سیستم‌عامل  رونمایی کرد.

طی این کنفرانس با معرفی اپل آرکید، از اولین سرویس مخصوص بازی برای دستگاه‌های موبایلی رونمایی کرد که کاربران نیز قادر خواهند بود از آن استفاده کنند. معرفی سرویس اپل آرکید، اولین قدم غول دنیای فناوری دربرابر سرویس‌هایی مانند Game Pass اکس ‌باکس محسوب می شود. کاربران با خرید اشتراک این سرویس می توانند تمام بازی‌ های موجود در اپل استور را در دستگاه‌ های ، ، و خود اجرا کنند. اما یکی از مهم‌ ترین ملزومات تی ‌وی باکس ‌های هوشمند پشتیبانی از دسته ‌های مختلف بازی برای ارایه‌ی تجربه‌‌ ای مناسب برای کاربران می باشد.

با اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از کنترلر کنسول های نسل جدید به ، گام بزرگی در راستای ازائه سرویس ها و قابلیت های جذاب در قالب سیستم عامل اختصاصی خود برداشته است. سرویس اپل آرکید پاییز امسال به ‌صورت رسمی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به کاربران وعده داده که در هنگام آغاز به کار سرویس آرکید،  در دسترس بودن ۱۰۰ عنوان بازی در دسترس خواهد بود.


نوشته شده توسط: فرهاد نجاری / بازدید: ۴۰۴


ثبت دیدگاه

دیدگاه ها (۰)