تغییرات عظیم PlayStation VR در 10 سال آینده

تغییرات عظیم PlayStation VR در 10 سال آینده

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ , بازدید: ۲۶۳ تغییرات عظیم PlayStation VR در 10 سال آینده

به گزارش مربع به تازگی آقای ، رییس استودیوهای جهانی در صحبت‌ های خود با وبسایت گیم اینفورمر در مورد هدست واقعیت مجازی توضیحات جالبی ارائه داده که علاقمندان به تکنولوژی واقعیت مجازی را به آینده این هدست و عرضه آن برای نسل بعدی کنسول‌های امیدوار می‌کند.

به گفته آقای لیدن تا ۱۰ سال آینده دستخوش تغییراتی بسیار اساسی شده و این تحولات با گوشی‌های هوشمند و روند سریع تغییرات آن‌ها در سال‌های گذشته قابل مقایسه است. وی در این خصوص گفت:

با در نظر گرفتن یک بازه زمانی طولانی تفکر در خصوص آینده ، هرگز نمی‌توان تصور کرد که ۱۰ سال آینده با چه چیزی روبه‌رو خواهیم بود؛ فقط می‌دانیم تغییراتی بسیار بزری در راه است. شما نمی‌توانید در همان تجربه اول به بالاترین سطح کیفی برسید و طبیعت تکنولوژی به این گونه است که پیشرفتی تدریجی دارد.

این صحبت‌ها اهمیت برای را نشان داده و احتمال معرفی برای کنسول بعدی را محتمل تر می‌کنند. با فروش بیش از سه میلیون واحد تا به امروز موفق‌ترین محصول واقعیت مجازی غیروابسته به موبایل بوده و آقای لیدن هم را صاحب بزرگ‌ترین پلتفرم واقعیت مجازی حال حاضر در صنعت می‌داند. البته لازم به ذکر است که فروش در مقایسه با فروش حدودا ۹۰ میلیونی رقم زیادی نیست و باید در پی تمهیداتی برای گسترش بازار باشد.

در سال‌های اخیر شاهد انتشار تصاویر متعددی از پتنت‌ های ثبت شده توسط در زمینه واقعیت مجازی و کنترلر Move بوده ‌ایم که نشان می‌دهد که تقریبا هیچ یک از آن ها هنوز بهصورت رسمی به تاید نرسیده اند. با توجه به معرفی کنوسل نسل بعدی شرکت () انتظار می رود شرکت نیز در آینده نزدیک از و در کنار آن نسخه جدید هدست واقعیت مجازی رونمایی کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..